Kiekvieną sporto klube besilankantį vyrą domina ne tik gera sveikata, bet ir gražus, raumeningas kūnas – juk daugelis žmonių nori atrodyti kaip įžymūs Holivudo filmų aktoriai. Galima manyti, jog visi gražius kūnus turintys žmonės treniruočių salėsepraleidžia daug laiko, tačiau iš tikrųjų fizinę ištvermę didinanti mityba vaidina svarbų vaidmenį. Geriems rezultatams pasiekti įprasto maisto dažniausiai nepakanka, todėl sportininkai vartoja specialius papildus.

„XG-55“ – kas tai?

Sportinė mityba – tai speciali koncentruotų produktų grupė, sukurta būtent sportininkams. Šie produktai vartojami norint padidinti ištvermę, jėgą ir sportinius pasiekimus, taip pat siekiant normalizuoti medžiagų apykaitą ir kūno svorį. Šių produktų gamyba yra pagrįsta daugybe mitybos ir fiziologijos tyrimų. Įsigyti sportinės mitybos produktus galite ne tik iš savo asmeninio trenerio ar specializuotoje parduotuvėje, bet ir vaistinėje ar interneto svetainėje.

„XG-55“ – tai naujas produktas, priklausantis produktų, skirtų visų kategorijų sportininkams, linijai. Treneriai jį pelnytai vadina „natūralia steroidų alternatyva“. Šio produkto dėka, organizme tuo pačiu metu ima vykti du procesai: riebalų deginimas ir raumenų augimas. Be to, nereikia rimtai kontroliuoti savo mitybos ar užsiimti itin varginančiomis treniruotėmis.

„XG-55“ savybės

„XG-55“ – tai subalansuotas produktas, pasižymintis teigiamu poveikiu žmogaus organizmui ir bendros jo būklės pagerinimu; apie tai byloja teigiami atsiliepimai. Šio produkto dėka:

  • Dingsta anstvoris;
  • Padidėja ištvermingumas tiek treniruočių metu, tiek po jų;
  • Padidėja seksualinis aktyvumas;
  • Auga raumenų masė;
  • Nejaučiamas nuovargis.

„XG-55“ sudėtis

Speciali „XG-55“ formulė ne tik pagerina sportinius pasiekimus ir suteikia kūno palengvėjimo pojūtį, bet ir pagerina organizmo visumos būklę. Produktą sudaro:

74562334454

  • Vitaminas B3;
  • Argininas HCI;
  • Argininas AKG;
  • Kreatinas;
  • Dvifazis fosfatas (kalio vandenilio fosfatas).

Vitaminas B3 turi įtakos daugeliui organizmo funkcijų, viena kurių – testosterono gamyba. Vitaminas taip pat reguliuoja androgenų, dar žinomų kaip steroidinių hormonų (testosterono pirmtakų) kiekį organizme, stimuliuoja už jų gamybą atsakingus receptorius. Kalio vandenilio fosfatas pakelia liuteinizuojančio hormono, kuris taip pat atsakingas už testosterono kiekį organizme, lygį. Naujausi tyrimai parodė, kad mažos kalio vandenilio fosfato bei kitų stimuliatorių dozės testosterono gamybą padidina tris kartus.

Arganinas HCI yra žinomas kaip ne tik vyrų, bet ir moterų seksualinės aistros stimuliatorius. Alternatyviosios medicinos atstovai jį vartoja siekdami įgyti daugiau energijos, atsikratyti impotencijos ir depresyvios nuotaikos.

Arganino alfa-ketoglutarato (AKG) sudėtyje randami dideli furostanolinių saponinų (augalinės kilmės cheminių medžiagų, atsakingų už testosterono lygį organizme ir bendrą organizmo veiklą) kiekiai. Vieno iš tyrimų metu nustatyta, kad aštuonias savaites arganiną KG, išgaunamą iš vaistinės ožragės, vartoję vyrai pasiekė įspūdingą rezultatą – krūtinės ir kojų raumenys palaipsniui padidėjo dvigubai, priešingai nei vyrų, tyrimo metu vartojusių medžiagą placebo forma.

Keratinas – dar vienas „XG-55“ komponentas, atsakingas už organizmo gebėjimą prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų. Jis teigiamai veikia energijos metabolizmą, didina fizinę ištvermę, mažina nuovargį ir stimuliuoja smegenų veiklą. Jis taip pat reguliuoja testosterono lygį ir padidina priešingos lyties atstovėms jaučiamą lytinį potraukį.

Kaip vartoti „XG-55“?

„XG-55“ Lietuva papildą vartoti galite ilgą laiką, nesibaimindami neigiamų organizmo reakcijų. Jį įsigyti galite internetu. Tam, kad pasiektumėte norimą rezultatą, privalote griežtai laikytis nurodyto dozavimo ir vartojimo laiko. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

734789999

Dozavimo ir vartojimo instrukcijas rasite ant pakuotės, tačiau prieš vartodami „XG-55“ privalote pasikonsultuoti su gydytoju. Jei kyla kokių nors abejonių, galite pasikonsultuoti su savo asmeniniu treneriu arba mitybos konsultantu, galinčiais patarti kaip, kada ir kiek „XG-55“ vartoti.

„XG-55“ veiksmingumas

Užsisakyti „XG-55“ galite oficialiojoje interneto svetainėje, kuri garantuoja apsaugą nuo klastočių. Šis produktas jau įrodė esąs geras ir veiksmingas, tai byloja ir sulaukti atsiliepimai, kuriuos rasti galite internete. „XG-55“ dėka treniruotės sporto salėse tampa veiksmingesnės, negu kad buvo prieš pradedant vartoti papildą.

Sportininkai taip pat atkreipia dėmesį į treniravimosi metu patiriamą didelį energijos pliūpsnį ir teigia, kad po treniruotės visiškai nejaučia nuovargio. Be to, jie tvirtina, kad nepasireiškia joks šalutinis poveikis papildą vartojant ilgą laiką, o tai – dar vienas pliusas.