Paversk prakaitą raumenimis. XG-55 raumenų masės auginimui

  • Padidina testosteronų kiekį kraujyje

Pažangi formulė ir moksliškai įrodytas veiksmingumas!

  • Išlaiko subalansuotą hormonų lygį

Pagreitina augimo hormonų gamybą

  • Pasiek geresnių rezultatų:

Greitesnis ir pastovesnis raumenų augimas

Jei nori tikrų raumenų, suaktyvink savo kūną. XG-55 Lietuvoje

Iš vidaus ir iš išorės

Norint įgauti jėgos, raumenų ir norimas linijas, yra būtina treniruočių režimą derinti su raumenų masės augimą stimuliuojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip testosteronas ir augimo hormonai. Žmogaus kūnas natūraliu būdu gamina šiuos hormonus, tačiau jų neužtenka raumenų masei padidinti.

Kadangi testosterono ir augimo hormonų pardavimas Lietuvoje nėra legalus dėl jų žymių šaluntinių poveikių, rinkoje atsiradęs XG-55 vertinamas kaip revoliucinis gaminys. XG-55 sudėtyje nėra hormonų. Tai – maisto papildas, nekeliantis kūnui jokios grėsmės ir pagerinantis žmogaus organizmo pagaminto testosterono ir augimo hormonų išnaudojimą. Treniruočių metu gali pasiekti geresnių rezultatų!

Tikri žmonės stulbinantys rezultatai! XG-55 atsiliepimai, komentarai

xg-55 pirkti

Visad buvau labai kūdas, bet prieš du metus nusprendžiau pasikeisti. Ilgai ir sunkiai sportavau, bet rezultatai buvo menki. Bet tada atradau XG-55 ir viskas pasikeistė: mano raumenys, kūnas, pasitikėjimas savimi… visas gyvenimas.

Vaidas Skarulskis, 28 metai

xg-55 atsiliepimai

Su XG-55 mano treniruotės tapo daug efektingesnės.

Daug laiko praleisdavau sporto salėje, mėgindamas pasiekti geriausių rezultatų, bet vis kas nors atsitikdavo ir nustodavau sportuoti. Kai pradėjau vartoti XG-55, viskas pasikeitė: per trumpesnį laiką pasiekiu geresnius rezultatus. Su XG-55, mano kūnui neegzistuoja jokios ribos.“

Tomaš Verkys, 27 metai

xg-55 komentarai

Išbandžiau tiek daug dalykų… Dabar man tereikia XG-55.

Maniau, kad sulaukus 40 metų, sportiško kūno išlaikyti nebeįmanoma, nes pritrūksta ištvermės treniruojantis. XG-55 įrodė, kad klydau. Supratau, kad mano kūnas į sportą reaguoja taip, lyg man būtų 20!“

Alex Grinys, 44 metai

xg-55 instrukcija

Ir mano gyvenimas, ir mano kūnas pasikeitė!

Be to, kad kasdien einu į sporto salę, dar ir vartoju visus įmanomus maisto papildus: pieno kokteilius, proteinus, amino rūgštis ir t.t. Galiu pasakyt tik vieną dalyką: niekas neveikia taip, kaip XG-55. Šitas papildas yra vienintelis, kurio man trūksta, jei jo neišgeriu.“

Aivaras Valiukonis, 31 metai

Kokybės garantas. Kaip naudoti XG-55

Jei nesi patenkintas, atgausi pinigus!

Tūkstančiai patenkintų klientų patvirtina XG-55 formulės veiksmingumą. Esame įsitikinę, kad sulauksi norimų rezultatų, arba užtikriname, kad atgausi savo pinigus, jei nesi patenkintas po trijų XG-55 vartojimo mėnesių.

Dažniausiai užduodami klausimai. XG-55 raumenų masės augimui

XG-55 – kas tai?

XG-55 sudėtyje – cinko, magnio, vitaminų B3, B6, B12 ir D3, boro ir obuolių rūgšties derinys. Unikali šio papildo formulė yra sukurta raumenų masės auginimui. XG-55 padidina testosteronų kraujyje lygį, o testosteronas savo ruožtu spartina raumenų augimą, sutrumpina laiką, reikalingą jėgoms atgauti ir suteikia energijos. XG-55 dėka, savo treniruočių metu pasieksite geresnių rezultatų. Tai – viskas, ko Jums reikia norint turėti kūną, apie kurį visada svajojote!

Kiek kilogramų raumenų galima užsiauginti vartojant XG-55?xg-55 kur pirkti

Pradėjęs vartoti XG-55, rezultatų pasieksi 5 kartus greičiau. Nederėtų pamiršti, kad XG-55 rezultatai priklauso nuo Tavo medžiagų apykaitos ir treniruočių režimo. Kalbant apie kilogramus, klientai, dalyvavę išankstinėje XG-55 kampanijoje, tvirtino priaugę 8-14 kilogramų raumenų per 3 mėnesius, laikydamiesi kasdienio treniravimosi režimo.

Kaip vartoti XG-55?

XG-55 vartoti galite kiek norite arba tol, kol pasieksite savo norimų rezultatų. Papildą vartokite taip, kaip nurodyta ant pakuotės. Jis nesukelia jokio šalutinio poveikio. Norėdami rezultatų pasiekti dar greičiau, pasitarkite su savo gydytoju ir pasiteiraukite, ar galite padidinti savo XG-55 paros dozę. ŠIS PRODUKTAS YRA BE GLITIMO.

Ar suteikiate garantiją?

Suteikiame visišką garantiją. Esame tokie įsitikinę šios formulės veiksmingumu, kad jei nesate patenkintas po trijų XG-55 vartojimo mėnesių, mes Jums grąžinsime pinigus. Tiesiog susisiekite su mumis, grąžinkite produktus (net tuo atveju, jei buteliai yra tušti) ir mes Jums grąžinsime visą Jūsų sumokėtą sumą. Akcentuojame, kad niekas negali užsiauginti raumenų vien tik žiūrėdamas televizorių ir valgydamas vien tik nesveiką maistą. Tačiau, jei reguliariai sportuojate, esate tvirtai nusiteikęs, vartojate šį maisto papildą ir vis tiek nesulaukiate norimų rezultatų, užtikriname, kad nedelsdami sugrąžinsime Jūsų pinigus.

Esu profesionalus sportininkas ir karts nuo karto atlieku dopingo testus. Ar galiu vartoti XG-55?

Kiekviena sporto organizacija turi savo vietos taisykles, kurios nuolat keičiasi. Jeigu priklausote sporto organizacijai, patariame pateikti smulkesnės informacijos apie Jūsų kūnui keliamus reikalavimus. Tam, kad būtumėte tikras, jog galite vartoti XG-55, patariame pasikonsultuoti su savo gydytoju. Kaip bebūtų, XG-55 nėra hormonas, o speciali stipriai koncentruotų maistingųjų medžiagų kombinacija, kurios vartojimas šiandien leidžiamas daugumos sporto federacijų.

Kas yra Post-Paid Koin?

Tai – vienas iš galimų mokėjimo mūsų internetinėje svetainėje būdų. Koin yra vienintelis mokėjimo grynaisiais pristatymo metu būdas Lietuvoje. Pasirinkdami mokėjimo būdą Koin, už prekę mokėsite tada, kai ją gausite. Šis pasirinkimas neturi įtakos pristatymo laikui. Jums nereikia nei pildyti papildomų formų, nei dalintis savo financine informacija. Nurodymus, kaip mokėti pasirinkus Koin, gausite elektroniniu paštu.

Laikas atskirti vyrus nuo vaikų: užsisakyk jau dabar!

  • Pakelia energingumą ir pagreitina jėgų atgavimą
  • Padidėjusi testosteronų ir augimo hormonų gamyba ir pagerėjusi jų koncentracija
  • Subalansuota hormonų gamyba

Suteikia jėgų ir pagreitina raumenų susitraukinėjimą

Padidina raumenų ištvermę

Greičiau degina riebalus

Kur nusipirkti XG-55, kaina

kur nusipirkti xg-55

TIK ŠIANDIEN!

78 €

DABARTINĖ KAINA

39 €