Mažėjant fiziniam aktyvumui mokyklose ir kiemuose, ir vis dažniau sėdint prie televizoriaus ir kompiuterių ekranų ir žaidžiant žaidimus mūsų vaikai pamažu ima gyventi vyresnio amžiaus žmonėms būdingą gyvenimą, o tai skatina viršsvorio atsiradimą. Suaugusiųjų ligos vis dažniau pasitaiko tarp vaikų. Suaugusiųjų cukrinio diabeto pavadinimas buvo pakeistas, kadangi jis dabar diagnozuojamas jau vaikystėje, kai kuriais atvejais net kūdikystėje.

Gerai pagalvokite, ar nedarote patys sau žalos. Dauguma mūsų randa unikalių būdų tai padaryti. Šie būdai ne visuomet susiję su maistu, tačiau gali sukelti didelį svorio prieaugį. Sabotažas pasireiškia netgi mums nežinant. Svarbu tai pastebėti, tačiau tai tik pirmas žingsnis.

Rinkitės teisingas maisto medžiagas. Tai ne vien reikiamas angliavandenių, riebalų ir proteino kiekis. Tinkamas maisto medžiagų balansas turi įtakos sėkmingam lieknėjimui, o galbūt tai tik dar viena dieta, kurią turite iškęsti norėdami įtilpti į mažesnio dydžio rūbus. 5687686776

Rinkitės subalansuotus metodus, padėsiančius jums numesti svorio ir jį išlaikyti. Taip, svarbu stebėti, ką valgote. Taip, būtina sportuoti, kad nesumažėtu liesoji masė (raumenų, kaulų ir organų audinys). Taip pat svarbu išanalizuoti patiriamo streso lygį ir jo šaltinį. Mums visiems reikia gauti maisto medžiagų. Visiems reikia judėti. Netgi patirti šiek tiek streso. Tačiau svarbu stebėti, kokį maistą valgome, kaip sportuojame ir kokį stresą patiriame. Tinkamas šių faktorių balansas kartu ir atskirai yra itin svarbus norint pasiekti ir išlaikyti norimą svorį.