Venų varikozė prasideda sunkumo kojose pojūčiu, itin jaučiamu vakarais. Kojos tinsta ir tai sukelia tam tikrą diskomfortą. Šie procesai – patologinių pokyčių kraujotakos sistemoje, vykstančių dėl amžiaus ar tam tikrų ligų, priežastis. Rezultatas: kraujas pamažu tirštėja, o tuo tarpu kraujagyslių sienelės tampa vis pažeidžiamesnės ir nusidėvi.

746345534344

Išsiplėtusių venų atsiradimą lemia įvairiūs veiksniai, pavydžiui, sėdimas gyvenimo būdas, nepatogių rūbų ir batų dėvėjimas. To pasekmė – sutrikusi kraujo apykaita, sukelianti kraujo krešulius ir venų užsikimšimo grėsmę. Kai kuriais atvejais, susidariusios kraujo plokštelės gali būti mirtinos, nes pašalinamos tik chirurginiu būdu. Todėl venų varikozės prevencinių priemonių naudojimas – veiksmingas būdas išsaugoti ne tik savo grožį, bet ir sveikatą.

Šiandien kovoti su voratinklinėmis venomis Jūsų kojose tapo lengviau ypatingo Varikosette varikozės kremo dėka.

Kremo sudėtis

Pirkdamos augalinės kilmės produktą Varikosette, Jūs renkatės puikų būdą užkirsti kelią voratinklinių venų atsiradimui. Kremas pasižymi ilgalaikiu poveikiu.

Varikosette sudarantys komponentai stiprina kraujagyslių ir audinių sieneles. Kraujotaka susinormalizuoja ne tik pažeistose vietose, bet pagerėja visame kūne. Klinikiniai tyrimai įrodo, kad reguliariai naudodami šį augalinio pagrindo kremą, pacientai turintys aukštą kraujospūdį pajuto teigiamus pokyčius.

Dėl natūralios produkto sudėties, jis gali būti naudojamas kartu su kitais vaistais. Jis taip pat gali būti naudojamas kartu su kitais vaistais nuo išsiplėtusių venų.

Kremas sudarytas tik iš natūralių ingredientų!

  • Ginkmedžio ekstraktas ir hamalelio lapai. Šis kompleksas prisideda prie natūralaus kraujagyslių siaurėjimo ir yra skirtas venų atsparumui didinti.
  • Flavonas (troxerutin) yra naudojamas kraujo darinių venose gydymui. Jis stiprina kraujagyslių sieneles ir atstato varikosette lithuaniaodos struktūrą, mažina tinimą ir ramina uždegimą.
  • Saulėgrąžų ir kukurūzų aliejus – maitina ir minkština odą.
  • Kaštono sėklų ekstraktas pasižymi regeneruojančiu poveikiu, pagreitina sumušimų ir žaizdų gijimą. Pašalina įtampą kojose, stimuliuoja kitų vaistų ir jų gydomųjų medžiagų veiklą.
  • Mentolis atpalaiduoja galūnes, suteikia malonų vėsos pojūtį, o karbamidas teigiamai veikia maistinių medžiagų išnešiojimo procesą.

Kaip naudoti Varikosette

Farmacinėje rinkoje gausu kojų priežiūros produktų. Deja, dažnai rizikuojate įsigyti klastotes. Šie produktai yra brangūs, todėl juos pirkti iš abejotinų pardavėjų tėra pinigų švaistymas. Būkite budrios!

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie Varikosette. Produktas giriamas už įspūdingą savo sudėtyje esančių žolelių veiksmingumą, gydomasias savybes ir malonų kvapą. Jį yra paprasta naudoti: švelniai įmasažuokite kremą į pažeistų sričių odą, judesiais iš apačios į viršų. Atminkite, jog kojų oda turi būti sausa ir švari. Kremas sparčiai įsigeria į odą, dėl to nelieka lipnumo ir nepatogumo pojūčio. Apsirengti galite iškart – nesijaudinkite, kremas drabužių neišteps. Tai – vienas iš praktinių kremo aspektų.

Jei skundžiatės skausmingais simptomais, kremu pažeistas vietas galite tepti iki 3 kartų per dieną. Pagerėjimą pajusite labai greitai ir voratinklinės venos dings per kelias savaites.

Išsigydykite pėdas

Tiesa, kad žmonės labiausiai rūpinasi estetikos klausimu. Tai ypač aktualu moterims, kurios dėl išsiplėtusių venų liaujasi nešioti trumpus sijonus.

Šiuo atveju Jums tereikia užsisakyti Varikosette. Šis kremas išspręs Jūsų problemą – jau po 2 patepimų oda įgaus tinkamą toną ir voratinklinės venos taps daug mažiau pastebimos. Remiantis atsiliepimais, kremas taip pat sumažina ir kitų odos netobulumų (sudirgimų, bėrimų ir celiulito) matomumą.

Rezultatas bus matomas jau po kelių dienų, stimuliuojamos kraujotakos ir kraujo krešulių pašalinimo dėka. Pasijausite išlaisvinta nuo sunkumo kojose ir Jūsų oda taps stangresnė.

4124525565

Varikosette galite užsisakyti daugumoje pasaulio šalių, nes šis kremas labai populiarus dėl savo savybių. Neseniai juo susidomėjo ir Lietuvos žmonės.