Varikosette vartojimas, kur nusipirkti, instrukcija, kas yra, kaina

Varikosette salutinis poveikis, atsiliepimai, atsiliepimai apie

Varikosette kaip naudoti, komentarai, uzsisakyti, kur pirkti, lietuviškai

Varikosette skundai, kur galima isigyti, forumas, kiek kainuoja

Remiantis statistika, daugiau nei 50% Rusijos moterų ir 40% vyrų kenčia nuo venų varikozės. Šiuolaikinė medicina žino, kaip kovoti su šia liga, ir siūlo daugybę metodų. Tik jie visi turi trūkumų. Pavyzdžiui, flebotonika yra skirta tik vienai problemai – žemam kraujagyslių tonusui, todėl yra neveiksminga. Tuo pačiu metu jie yra brangūs ir geriausiu atveju duoda rezultatų per šešis mėnesius. Operacijos pavojingos, skausmingos ir reikalaujančios ilgalaikės reabilitacijos. Taigi ar verta patirti tokią naudą, jei yra kremas nuo venų varikozės Varikosette?

Kremo gamintojai teigia, kad jis nugali net labiausiai apleistas venų varikozes. Kartu malšina patinimą ir skausmą, efektyviai maskuoja telangiektaziją ir išlygina veninius mazgus. Be to, jis yra visiškai saugus ir neturi kontraindikacijų.

Straipsnio medžiagoje galite perskaityti informaciją apie tai, kas yra Varikosette, kaip naudoti produktą pagal naudojimo instrukcija, kur galima isigyti, kiek kainuoja ir kur pirkti kapsulių Lietuvoje, kur nusipirkti, taip pat kaip tai veikia ir kokie privalumai produkto. Forumas galite skaityti atsiliepimai apie, komentarai ir skundai apie Varikosette.

Kodėl išsivysto venų varikozė?

Venų varikozė išsivysto greitai, per kelis mėnesius. Sutrikusi varikozinių venų kraujotaka gali sukelti lėtinę hemorojaus formą, gali sukelti moterų nevaisingumą ir vidinį kraujavimą. Savalaikis gelio Varikosette naudojimas padės atsikratyti ligos simptomų ir priežasčių, taip pat užkirsti kelią susijusių patologijų vystymuisi.

Šie simptomai rodo, kad išsivysto venų varikozė:

 • Keičiasi odos spalva ir tekstūra. Pirmiausia susidaro amžiaus dėmės, vėliau kojos įgauna melsvą atspalvį, o didelių venų sankaupų vietose oda pajuoduoja
 • Kojas skauda ne tik judant, bet ir ilsintis
 • Vietoje, kur susitelkusios venos, atsiranda nelygūs iškilimai. Šie pleistrai niežti ir niežti
 • Susitraukimai

Dėl venų varikozės gydymo stokos susidaro trofinės opos ir kraujo krešuliai. Kraujo krešuliai venose gali jus nužudyti bet kurią akimirką. Atsiskyręs krešulys gali blokuoti kraujo tekėjimą į smegenis ir širdį, o tai gali sukelti paralyžių ir mirtį.

Kas yra Varikosette nuo venų varikozės?

Gamintojo teigimu, kremas Varikosette veikia taip:

 • Priemonė kovoja su venų varikozės simptomais
 • Kremas reguliuoja kojų veninės kraujotakos darbą
 • Neleidžia vystytis limfedemai – būklei, kai išsivysto trofinės opos su stipriu kojų patinimu, taip pat įtampos ir sunkumo jausmu
 • Panaikina venų tinklą ant kojų odos
 • Kremas veikia ligos priežastį, pašalina atkryčius

Kremas Varikosette nuo varikozinių venų gali būti naudojamas bet kurioje uždegimo stadijoje. Siekiant didesnio veiksmingumo sergant pažengusia venų varikoze, kremas gydymo metu tepamas du kartus per metus.

Klinikiniai tyrimai

Prieš Varikosette išleidžiant į rinką, gamintojas atliko specialius klinikinius produkto tyrimus, kad patvirtintų jo saugumą ir veiksmingumą. Vienas iš pasaulinių klinikinių tyrimų buvo atliktas viename iš Austrijos tyrimų institutų. Klinikiniame tyrime dalyvavo 1600 žmonių, kurie mėnesį buvo gydomi kremu nuo venų varikozės. Savanoriai variko venų varikozės kremą kiekvieną dieną du kartus per dieną visą gydymo laikotarpį.

Klinikinis tyrimas leido flebologams padaryti tokias išvadas apie kremo poveikį:

 • 88 % respondentų pažymėjo, kad sumažėjo centrinės veninės kraujagyslės, atsakingos už veninio kraujo tekėjimą apatinėse galūnėse, plotis
 • 91 % respondentų pastebėjo kraujagyslių talpos sumažėjimą dėl galūnių uždegimo
 • 99 % savanorių antrosios gydymo savaitės nepranešė apie venų varikozės simptomų
 • 99 % pacientų uždegimas išnyko ir pagrindinių venų išsiplėtimas buvo slopinamas
 • 100 % savanorių pastebėjo, kad pagerėjo kojų odos būklė. Atkurta odos spalva, išnyko nelygūs iškilimai, kraujagyslių tinklai, prasidėjo aktyvus pažeisto epidermio gijimas

Klinikinių tyrimų rezultatai parodė, kad kremą galima naudoti bet kuriame varikozės išsivystymo etape. Kremas taip pat gali būti naudojamas venų varikozės profilaktikai. Sėkmingi klinikiniai tyrimai padėjo gamintojui gauti oficialų sertifikatą.

Naudojimo instrukcija Varikosette

Priemonė labai efektyviai šalina venų varikozę tik griežtai laikantis gamintojo rekomendacijų. Naudojimo instrukcijos Varikosette šios:

 • Kremas tepamas ant nuvalytos ir sausos pažeistos vietos odos 2 kartus per dieną, paskirstomas masažo judesiais. Nenuplaukite
 • Gydymo trukmė vartojimas Varikosette – 1 mėnuo. Nesant teigiamo poveikio, galima padidinti gydymo trukmę

Saugi produkto formulė sukelia nedidelį jo naudojimo apribojimų sąrašą. Taigi, uzsisakyti Varikosette naudoti draudžiama esant atviriems epidermio lietuviškai pažeidimams ir individualiam formulės komponentų netoleravimui. Varikosette neturi salutinis poveikis!

-50%