Šis kremas-gelis yra 100% natūrali ir saugi priemonė išsiplėtusioms venoms ir kitoms kojų problemoms gydyti. Šis unikalus VaricoFix gelis yra vienas įdomiausių pastarųjų metų išradimų.

Poveikis yra matomas netgi po trumpo naudojimo, o gijimas nuoseklus ir garantuotas. VaricoFix formulę sudaro unikalus biologinių komponentų mišinys, kuris pašalina išsiplėtusių venų priežastis. Šį gelį rekomenduoja visi pasaulio gydytojai. Jo kokybė garantuota, atlikti visi būtini klinikiniai ir bakteriologiniai tyrimai.

Gydytojai rekomenduoja VaricoFix išsiplėtusių venų gydymui įvairiose komplikacijų stadijose ir jis iš tiesų suteikia nuostabius rezultatus. Dauguma pacientų išvengė operacinio gydymo naudodami būtent šį gelį. Jis padeda esant ankstyvoms ligos stadijoms ir ūmaus venų išsiplėtimo atveju.

VaricoFix gelio formulė:654342222

 1. Arnika – tai augalas, randamas Prancūzijos kalnų papėdėse. Stimuliuoja kraujotaką, gydo žaizdas ir šalina dėmes. Skatina atsinaujinimo procesus ir mažina uždegimą.
 2. WeiBwurz – normalizuoja ir optimalizuoja venų funkcijas. Stiprina venas ir kraujagysles, suteikdamas dvigubą apsaugą. Sumažina „dėmėtos odos“ simptomus ir gerina venų funkcijas.
 3. Kipariso kankorėžiai – stiprina ir atstato kraujagyslių bei venų elastingumą.
 4. Gotu Kola –veiksmingas stimuliatorius, atkuriantis jungiamąjį audinį, stiprinantis kraujagyslių elastingumą ir gydantis pažeistas venas.
 5. Pelžiedė – atkuria pažeistų kraujagyslių sieneles ir stabdo patologinius procesus.
 6. Lengvina kojų sunkumą, mažina skausmą ir turi galingų antioksidacinių savybių.
 7. Heparinas – vienas iš veiksmingiausių elementų kovojant su tromboze. Atkuria kraujagysles ląstelių lygmenyje, pašalina venų bei odos patinimą bei gydo pažeistas kraujagysles. Gerina kraujo cirkuliaciją, mažina skausmą, mėšlungį, šalina dėmes ir patinimą.

Visi VaricoFix ingredientai garantuoja veiksmingą išsiplėtusių venų gydymą ir užkerta kelią tolimesniam lygos vystymuisi. Jis pasižymi gaivinančiu ir šaldančiu poveikiu.

VaricoFix savybės:

 • Mažina kraujo spaudimą venose
 • Greitai atstato kraujagyslių sieneles
 • Didina venų atsparumą
 • Užkerta kelią venų stagnacijai
 • Šalina edemą
 • Mažina kapiliarų pralaidumą ir jautrumą pažeidimams
 • Gydo varikozę ir neleidžia jai atsinaujinti
 • Šalina vietinio uždegimo simptomus
 • Stiptina blauzdų venas
 • Gerina kraujagyslių tonusą215884015

Šios išvardintos gelio savybės patvirtina, kad jis veiksmingai šalina visus išsiplėtusių venų simptomus. Išsiplėtusios venos yra labai rimta liga ir kuo griečiau pradedamas gydymas, tuo mažesnės komplikacijos gresia. VaricoFix dėka galite išvengti sudėtingų ir brangių operacijų ir vaistų vartojimo, nepatirdami skausmo ar rizikos sveikatai. Tai veiksmingas būdas gydyti bet kokius venų pažeidimus, netgi trofinės opos atveju.  Jis šalina netgi tokius simptomus kaip „adatėlių“ efektą, kojų ir rankų šalimą, nuovargį ar sunkumą. Savo ruožtu šis gelis suteikia kojoms lengvumo pojūtį,  dovanodamas joms jaunatvišką ir gražią išvaizdą.

Išsiplėtusių venų priežastys:

 • Paveldėjimas iš tėvų ar kitų giminaičių.
 • Sėslus gyvenimo būdas, pavyzdžiui, sėdimas darbas, gali sukelti kraujagyslių stagnaciją. Iš kitos pusės, sunkus darbas, dažnas kėlimas ir stovėjimas be galimybės pailsinti kojų taip pat iššaukia šią problemą.
 • Siauros ir nepatogios avalynės nešiojimas, ypač aukštakulnių ar batų su siauru galu. To rezultatas – sutrukusi kraujotaka ir kraujo stagnacija.
 • Sunkus kilnojimas sportuojant.
 • Kai kurios dietos, kurių pagrindas – mažas skaidulų kiekis.
 • Hormoninių medikamentų vartojimas, įvairios kontraceptinės priemonės, kai kurie vaistai nuo peršalimo, galintys sukelti pašalinį poveikį kraujotakai.
 • Nuolatinis blogas įprotis sėdėti sukryžiavus kojas, užkertantis kelią kraujo cirkuliacijai ir sukeliantis komplikacijas.
 • Smegenų kraujotakos komplikacijos ir mažas kraujospūdis.
 • Sunkus gimdymas ar nėštumas.

Pastebėjus pirmuosius išsiplėtusių venų simptomus, būtina pradėti veiksmingą gydymą ir užkirsti kelią tolimesniam ligos plitimui. Pirmieji simptomai yra kojų sunkumas, niežėjimas, deginimas, tinimas, dilgčiojimas, skausmas ir nejautra.

VaricoFix gelio naudojimas:

Esant išsiplėtusioms venoms rekomenduojama tepti gelį ant kojų paviršiaus du kartus per dieną: ryte ir visuomet vakare. Pavargusių kojų jausmas visuomet pasireiškia po darbo dienos, taigi naktį VaricoFix gelis sėkmingai atstato venų funkcijas ir suteikia ramų miegą mažindamas skausimus, kuriuos dažnai patiria žmonės su išsiplėtusiomis venomis.  2588452188

Norėdami išvengti ligos atsinaujinimo ateityje, tepkite kartą per dieną prieš miegą arba ryte.

Jaučiant kojų nuovargį, sunkumą ar esant kitiems nemaloniems simptomams, VaricoFix galima naudoti prireikus. Kadangi VaricoFix sudaro tik natūralūs ingredientai, jokio pašalinio poveikio nėra.

Tam, kad išvengtumėte klastočių, įsigykite VaricoFix iš patikimų puslapių. Atsiliepimai apie šį gelį iš ties pozityvūs.