TITAN GEL yra novatoriškas, saugus ir efektyvus būdas pasididinti penį. Jeigu norite pasiekti tobulą seksualinę formą, jums nereikia neaiškios kilmės vaistų ar brangios plastinės operacijos. Mažo penio problemą išspręsite su Titan Gel.

Dauguma vyrų renkasi kremą Titan Gel

Gerai žinomą posakį, kad moterys myli ausimis pasakė protingas vyras. Žinoma, kiekviena moteris nori girdėti komplimentus ir meilius žodžius. Tačiau šis posakis sugalvotas seniai ir laikai pasikeitė. Nors jis neabejotinai svarbus ir šiandien, kai kurie vyrai turėtų pasikliauti ne tik komplimentais, bet ir pagerinti savo kūno formas. Turime omenyje vyro penio dydį, kuris kartais neatitinka lūkesčių.

Romantiški pasimatymai ir bučiniai mėnesienoje gali pasibaigti dideliu nusivylimu, kadangi dauguma moterų mažą vyro penį laiko svarbiu trūkumu.

Tačiau ar šią problemą išgyvenantys vyrai pasmerkti visam gyvenimui? Tikrai ne. Naujausi išradimai leidžia ne tik pasididinti krūtinę, raumenų masę ir pakoreguoti defektus. Titan Gel penio didinimui yra naujausias produktas, kuris esant reikalui padeda paslėpti trūkumus. 7657456756

Šis kremas kai kuriems vyrams yra tikras išsigelbėjimas. Titan Gel ne tik padeda padidinti svarbiausio vyriško organo apimtį, bet ir suaktyviną jautrumą sekso metu bei erekcijos trukmę.

Novatoriškas naujas išradimas Titan Gel penio didinimui suteiks jums galimybę pamiršti brangias ir neveiksmingas tabletes, nuodijusias jūsų organizmą daug metų. Neaiškios kilmės vaistai ne tik išvaisto jūsų pinigus, bet ir kenkia jūsų kepenims, skrandžiui ir inkstams. Tokiu atveju jums dar pasisekė. Tokio pobūdžio vaistai sukelia įvairias ligas, kuriomis susirgus mažas penis nebebus svarbiausia jūsų problema.

Penį didinančio kremo sudėtis

Mūsų siūlomas produktas skirtas tik išoriniam naudojimui ir jis sudarytas iš natūralių medžiagų.

  1. Šis komponentas ilgina erekcijos laiką ir padeda „svarbiausiu momentu“.
  2. Peruvinė pipirnė – gydo impotencijos simptomus.
  3. Kerpių sultys – pats svarbiausias ingredientas, skatinantis organo padidėjimą. Šio augalo sultys skatina kraujo cirkuliaciją ir penio didėjimą lemiančių ertmių pailgėjimą.
  4. Margainis pailgina erekcijos laiką ir ištvermę lovoje. Jeigu anksčiau sueitis trukdavo keletą minučių, pasitepus šiuo kremu jūs be vargo išbūsite su savo mylimąja tris valandas, jeigu tik norėsite.
  5. Proteinai hidrolizatai skatina jautrumą ir kitų komponentų aktyvumą. Jie taip pat skatina jūsų penio augimą.

titan gel lithuania

Titan Gel privalumai lyginant su kitais penio didinimo produktais.

Panaudojus Titan Gel jūs galėsite pamiršti senas problemas.

Jums nereikės išgyventi baisaus jausmo, kai moteris atsisako su jumis mylėtis. Galėsite išvengti nemalonių išgyvenimu tuo momentu, kai turėsite parodyti savo penį partnerei. Dabar galite didžiuotis savo penio dydžiu.

Dauguma urologų teigiamai vertina šį vaistą, kadangi jis padeda išvengti ir kai kurių reprodukcinės sistemos problemų.

Naudojant šį kremą reguliariai, jūsų penio apimtis išliks didelė netgi jums nesant susijaudinimo būsenoje. Šio produkto efektyvumas įrodytas tyrimų metu.

Titan Gel poveikis peniui

Norėdami pasiekti maksimalų rezultatą naudojant Titan Gel vyrams, naudokite jį kasdien.

Svarbu pasitepti kremu prieš sueitį. Susiraskite privačia erdvę ir tepkite kremą ant penio keletą minučių prieš seksą.

Titan Gel išbandę vyrai nepajuto jokio šalutinio poveikio. Atsakingai parinkti šio produkto komponentai padeda padidinti penį sudarančias ertmes. Joms išsitempus iki tam tikro dydžio, į penį ima gausiai plūsti kraujas. Po keleto savaičių pastebėsite, kad jūsų penis padidėjo keletu centimetrų. Po mėnesio naudojimo, jis padidės dar keliais centimetrais.

Pratimai, kuriuos galite atlikti naudodami Titan Gel:

  1. Užtepkite Titan Gel ant penio erekcijos būsenoje.
  2. Nykščio ir rodomojo piršto pagalba sudarykite O-formos žiedą aplink penio apačia.
  3. Kilkite ranka aukštyn peniu ir švelniai spauskite.
  4. Sustabdykite ranką prieš pasiekiant varpos galvutę. Veiksmas atliktas. Vienas rankos veiksmas trunka 2-3 sekundes.
  5. Procesą tęskite 10-15 minučių.

Naudojimo instrukcija: kaip tepti Titan Gel kremą norint paskatinti penio augimą

Tepkite vaistą kasdien nusimaudžius. Taip pat naudokite ir prieš sueitį. Prieš tepdami kremą, švelniai pamasažuokite penį nuo apačios į viršų.

Siekiant greitesnio augimo, patariama kremą tepti du kartus per dieną švelniai pamasažuojant. Pirmąją savaitę rekomenduojama vengti lytinių santykių. Po to galite tepti kremą kartą per dieną norint paskatinti erekciją. Tai galite daryti iš karto prieš sueitį.

Kaip veikia TITAN GEL87685776565

1-2 savaitės: pastebimi pirmieji pokyčiai. Jūsų penio ilgis padidėja 1,5 cm. Erekcija pasireiškia greičiau ir ilgiau išlieka. Akivaizdžiai padidėja jūsų penio jautrumas stimuliacijai.

2-3 savaitės: jūsų penis pailgėja 2-3 centimetrais, padidėja skersmuo. Dingsta visi defektai ir penio forma tampa anatomiškai taisyklinga. Lytinių santykių trukmė pailgėja net keletą kartų!

4 savaitės ir ilgiau: penis maksimaliai pailgėja (5 cm). Sekso kokybė pagerėja – jūs ir jūsų partnerė patiria ilgai trunkančius ir palaimingus orgazmus!