Jūsų mitybą sudaro viskas, ką valgote ir tai NEBŪTINAI reiškia konkrečius maisto produktus ar jų nevalgymą. Žinoma, viskas pasikeičia kai imate laikytis specialios dietos.

Tačiau nepamirškite vieno svorio metimo aspekto – greitai jo atsikračius, lengviau jį susigrąžinti. Taip nutinka daugumai griežtas dietas pasirinkusių žmonių. Nesunku suprasti to priežastis – nustojus laikytis jums padėjusios dietos ir sugrįžus į buvusį režimą, jūsų svoris galiausiai taps toks, koks buvo anksčiau.

Šiuo atveju labai svarbus kalorijų vaidmuo. Kalorija yra energijos matavimo vienetas ir jų kiekis maisto produktuose padeda mums suprasti, kiek energijos gausime juos suvartojus. Vienai dienai pakanka riboto kalorijų skaičiaus. Jums reikia arba suvartoti mažiau arba sudeginti daugiau kalorijų. Jeigu suvartosite daugiau kalorijų negu reikia, priaugsite svorio.

656745545654

Svorio metimas gali pasirodyti lengvas procesas, tačiau tai padaryti yra sunkiau nei atrodo.

Pirmiausia, norint numesti pakankamai svorio ir pakeisti savo kūno formą, jums reikia pakeisti valgymo įpročius. Papildomų kilogramų atsikratyti norintys žmonės susiduria ir su kita problema. Skaičiuojant kalorijas kurį laiką svoris kris nuosekliai, pavyzdžiui, 2 kg per mėnesį. Pasiekus tam tikrą skaičių svarstyklių skalėje, suprasite kad svoris nebekrenta.

Viską lemia jūsų pasirinkimas ir jūsų protingi (kartais sunkūs) sprendimai, susiję su sveiko gyvenimo būdo įpročiais. Tik taip jūs išlaikysite gerą sveikatos būklę ir puikią išvaizdą, būsite laimingesni ir turėsite energijos visą dieną. Tokiu būdu išsaugosite ir norimą kūno svorį.