Serumo sudėtyje yra slaptas ingredientas, vadinamas “laiko mašina merginoms”

Snail Farm Lietuvoje: veiksmingai kovoja su raukšlėmis

Ar žinote, kad sraigė gali užlipdyti skylę savo kiaute?! Jų gleivėse yra įvairių statybinių medžiagų, tinkančių įvairiems audiniams.

Balina ir jaunina

Gydomosios gleivės aktyvuoja tarpląstelinės medžiagų apykaitos procesus ir jaunina odą.

Atjauninantis Snail Farm – eliksiras su botokso efektu

Korėjos mokslininkų sukurtas iš didžiosios juodos Akhatina sraigės gleivių, Snail Farm serumas sukėlė tikrą sumaištį Azijos rinkoje. Šis eliksiras yra labai populiarus tarp Azijos šalių gražuolių.

Pati sraigė naudoja savo gleives užlipdyti kiauro įėjimą ir ištaisyti pažeidimus. Sraigė gali užtaisyti dideles skyles vien tik savo gleivių pagalba.

Alternatyva botoksui

Šiame jauninimo serume taip pat yra SYN®-AKE kompleksas. Jis veikia panašiai kaip ir botokso injekcijos – jūsų raumenys atsipalaiduoja, atkuriama odos tekstūra, išnyksta raukšlės.

SYN®-AKE komplekso pagrindą sudaro peptidai, panašūs į sraigės nuodus. Šis serumas atkuria odą giliuosiuose sluoksniuose ir veiksmingai jaunina. Sunku įsivaizduoti labiau įvairiapusišką poveikį, kai oda atnaujinama visuose sluoksniuose.

Klientų atsiliepimai – Snail Farm komentarai

Monika, Vilnius

Mano marti parvežė šį serumą iš Korėjos. Tada pirmą kartą ir išbandžiau. Poveikis mane abstulbino! Niekada neįsivaizdavau tokio veiksmingumo. Net negavojau kad tai įmanoma. Iš esmės turiu naują veidą!

Tepu šį serumą ir ant kaklo (jis visad buvo mano silpniausia vieta)… ir žinokite kaklo oda taip pat sustangrėjo. Atjaunėjau 10 metų vos po 2 šio serumo buteliukų po dviejų su pusė mėnesio

Donata, Mažeikiai

Ačiū už šį puikų serumą! Atsikračiau tamsių dėmių ant veido, kurios ilgai mane kankino. Kas svarbiausia, naujų neatsiranda. Poveikis yra iš tikrųjų nuostabus!

Jūs galite užsisakyti Snail Farm atlikę 3 paprastus veiksmus! Kur nusipirkti Snail Farm

  • Užpildykite užsakymo formą
  • Laukite vadybininko skambučio
  • Mokėkite už produktą pašte

Siuntimas ir apmokėjimas: Snail Farm kaina

  • Atvežimas į bet kurią šalį per 1 klasės siuntų skyrių trunka 5-10 dienų.
  • Nereikia mokėti iš anksto! Mokama kai atsiimama siunta.
  • Jūs galite atšaukti siuntą per 14 dienų nuo užsakymo pateikimo, nepriklausomai nuo grąžinimo priežasties.

Įprasta kaina:

48 €

Kaina su akcija:

24 €