Kiekvienam vyrui reikia harmoningo seksualinio gyvenimo savo kūno kontrolės pojūčio. Tačiau kartais atsitinka taip, kad vyriškosios sveikatos mechanizmas sugenda.

Ar įprastam Jūsų gyvenimo būdui iškilusi grėsmė, o gal jis jau yra žlugęs? To ženklu gali būti šios priežastys:

 • Naktį pabundante nuo noro šlapintis;
 • Jaučiate tempiantį skausmą, deginantį pojūtį ar patinimą kirkšnyse;
 • Seksualinis potraukis priešingai lyčiai nesukelia staigios erekcijos, kaip kad būdavo iki šiol;
 • Silpnumas ir nuovargis neleidžia treniruotis ir kitaip neigiamai veikia Jūsų gyvenseną;
 • Seksualinis aktas trunka per trumpai, prieš Jūsų valią.

Gal tikitės, kad šios problemos išnyks savaime, gal jau pasidavėte kovoje su jomis, o gal vis dar ieškote sprendimo. Išbandėte įvairias tabletes, kremus ir pratimus? Ko gero tam skyrėte daug laiko ir išleidote daug pinigų, tačiau visos šios išreklamuotos priemonės nepadėjo arba atnešė tik trumpalaikį pagerėjimą? Tuomet Jums nedelsiant reikia pradėti ProstaPlast gydymą.74552323333

Kokios yra unikalios ProstaPlast savybės?

Išskirtinio vaisto, esančio patogiu pleistro pavidalu, sudėtyje – puikiai subalansuotas augalinių ekstraktų kompleksas. Šių augalų nauda normaliai vyrų sveikatai atstatyti buvo žinoma jau ilgą laiką. Tačiau dabar sukurtas specialus šių ekstraktų apdorojimo bei itin paprastas vaisto vartojimo būdas padidina šių vaistažolių veiksmingumą net kelis kartus.

Be to, nereikia per burną vartoti jokių kitų vaistų, todėl šis vaistas itin tinkamas vyrams, turintiems jautrią virškinimo sistemą. Naudodami šiuos pleistrus, Jūs esate visiškai apdraustas nuo bet kokių tabletėms būdingų šalutinių poveikių.

Unikali ProstaPlast sudėtis užtikrina aktyviųjų medžiagų įsisavinimą per 72 valandas transderminiu būdu. Nereikia nuolatos su savimi nešiotis tablečių ir stengtis neužmiršti jų išgerti tam tikru laiku. Paprasčiausiai užsiklijuokite pleistrą ir galite toliau užsiimti savo įprasta kasdiene veikla. Tuo tarpu ProstaPlast teigiamai veiks Jūsų sveikatą.

Kaip ProstaPlast gali padėti?

Kiekvienas komponentas esantis pleistro sudėtyje turi sau skirtą vaidmenį. Užsiklijavus pleistrą jau po dienos pajusite simptomų atslūgimą, o po dviejų-trijų savaičių išvis juos pamiršite. Produkto veiksmingumą patvirtina teigiami pleistrą naudojusių vyrų atsiliepimai.

ProstaPlast vienu metu veikia keliais frontais:

 • Sumažina skausmą kirkšnių srity;
 • Sumažina prostatito apraiškas;
 • Sumažina šlapinimosi dažnį, normalizuoja procesą ir sumažina diskomfortą;
 • Pagerina erekciją;
 • Padeda prailginti lytinį aktą.

Maždaug tūkstantis vyrų buvo gydomi naudojant „ProstaPlast“, reguliariai pranešdami apie savo sveikatos būklę. Daugiau nei 50% vyrų buvo visiškai išgydyti, o praėjus trims savaitėms kiekvienas vyras pradėjo jaustis žymiai geriau. Dabar atėjo metas ir Jums atsikratyti ligos, trukdančios gyventi.

Kaip naudoti ProstaPlast?prostaplast lithuania

Tam, kad ProstaPlast imtų veikti, tereikia nuimti apsauginę plėvelę ir pritvirtinti pleistrą prie sausos, švarios pilvo odos. Išsirinkite Jums patogiausią vietą, šiek tiek aukščiau, žemiau, kairiau ar dešiniau bambos. Viskas, daugiau nieko daryti nereikia.

Nepamirškite, kad kiekvienas pleistras yra veiksmingas 72 valandas. Lipnaus paviršiaus dėka galite pleistrą nuimti ir vėl užsidėti keletą kartų. Prieš maudydamiesi ar prireikus paprasčiausiai nusiimkite pleistrą ir atlikus ką reikia, vėl prisitvirkinkite pleistrą prie pilvo.

Kitą pleistrą prisiklijuokite po paros (24 val.) pertraukos. Gydymą tęskite iki kol būsite visiškai patenkintas rezultatu. Daugumai vyrų užtenka dviejų-trijų reguliaraus ProstaPlast naudjimo savaičių tam, kad atgautų prarastą sveikatą ir stiprybę.

Iš ko sudarytas ProstaPlast?

ProstaPlast – tai urologinių pleistrų rinkinys. Kiekvieno pleistro paviršius yra padengtas veikliųjų medžiagų ir lipnių komponentų mišiniu. Sudėtyje esančių vaistažolių ekstraktai pasižymi stipriu gydomuoju poveikiu. Savo veiksmingumu šios vaistažolės yra pagarsėjusios visame pasaulyje, jas naudojo net Tibeto vienuoliai. Šiuolaikinių nanotechnologijų dėka pavyko išgauti šių vaistažolių naudingasias medžiagas ir jas apdoroti taip, kad būtų greitai absorbuojamos pro odą. Tokiu būdu jos patenka į kraujotaką ir gerina vyrų šlapimtakių bei lytinių organų sistemos veiklą.

Kiekvienas augalas turi savo privalumus:

 • Cinamonas mažina uždegimą ir pasižymi stipriu antiseptiniu poveikiu. Jis pagyvina, suteikia energijos, kovoja su prostatitu ir stiprina lytinį potraukį;
 • Rūtenis normalizuoja šlapinimosi dažnį;
 • Gyslotis suaktyvina varpos kraujotaką, intensyvina ir prailgina erekcijas;
 • Smikmykas apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo, gerina kraujo tiekimą į audinius. Malšina spazmus. Smikmykas taip pat yra veiksminga pagalba nuo hemorojaus ir vidurių užkietėjimo;
 • Achyranthes bidentala yra augalas, laikomas natūraliu antibijotiku. Jis stiprina imunitetą ir didina gyvybingumą;
 • Borneol anaesthetises pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis;
 • Dygminai gerina kraujotaką ir padeda organizmui greitai įsisavinti visus kitus vaisto komponentus.

412536556

ProstaPlast įkūnija unikalią senovės metodų kombinaciją vyrų sveikatai atstatyti, pasitelkiant vaistažoles ir šiuolaikines mokslo technologijas. Nešvaistykite savo laiko ir energijos abejotiniems vaistams ir klibantiems metodams. Užsisakykite šį veiksmingą ir sveikatai saugų gaminį pleistro pavidalu. Tik dvidešimt penkios paprasto naudojimo dienos ir vėl pasijusite savo kūno šeimininku. Be pastangų susigrąžinsite savo kasdienį komfortą bei laimingą, meilės ir energijos kupiną gyvenimą.