Turbūt esate girdėję tūkstančius patarimų kaip sumažinti kūno svorį. Jeigu planuojate numesti papildomus kilogramus ir sudeginti riebalus, vertėtų suplanuoti riebalų deginimo programą. Pirmus žingsnius ženkite planuodami dietą. Pateikiame jums vertingų patarimų, padėsiančių sulieknėti.

Rinkitės dietą, kuri pasižymi sveiku riebalų ir proteinų balansu. Koks maistas geriausiai tinka lieknėjantiems? Tai maisto produktai, kuriuose gausu lieso proteino, pavyzdžiui, liesa jautiena, vištiena ir pupelės bei maistas, kuriame yra pakankamas kiekis sveikų riebalų, pavyzdžiui, avokadas, riešutai, sėklos ir žuvis. Atsikratykite papildomų kilogramų sveikai valgydami riebalų ir proteino praturtintą maistą, kuris yra neapdorotas ir be hormonų 657564555

Gerkite daug vandens. Vanduo skatina medžiagų apykaita ir padeda lieknėti. Jums reikėtų išgerti apie du litrus vandens kasdieną. Jeigu gyvenate aktyvų gyvenimą, padidinkite išgeriamo vandens kiekį. Jeigu mėgstate gerti gazuotus gėrimus, alkoholį arba kavą, patartina šiuos gėrimus iškeisti į vandenį. Gerkite vandenį atsikėlę ryte ir prieš pusryčius.

Nepraleiskite pusryčių – savo dieną pradėkite sveiku maistu. Pirmas dienos patiekalas sudarys sveikos mitybos pagrindą visai dienai. Praleisdami pusryčius prarasite motyvaciją visą dieną valgyti maistingą maistą. Pusryčiams ruoškite gausius riebalais ir proteinais praturtintus patiekalus.