Nidora yra aukštos kokybės dietinis maisto papildas. Šiuo metu jis laikomas geriausiu produktu kovojant su antsvoriu. Pagrindinis jo privalumas yra absoliučiai organiška sudėtis. Tai milteliai, kuriuos jums tereikia įsiberti į maistą.74552344

Žmonės visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą, nori numesti svorio ir džiaugtis gražiomis formomis. Tačiau šiam tikslui pasiekti reikia įdėti ir pastangų: prakaituoti sporto klube ir apriboti maisto vartojimą. Dirbantys visą dieną neturi laiko sportuoti ar galvoti apie maisto porcijas. Pietų metu jie valgo kaloringą ir ne visuomet sveiką maistą kavinėse ar restoranuose. Dėl netinkamos mitybos žmonės dažnai kenčia nuo persivalgymo, kuris gali sukelti antsvorį.

Nidora savybės

  • Greitai suteikia sotumo jausmą valgant bet kokį maistą;
  • Malšina nekontroliuojamą alkį;
  • Intensyvina ir pagerina maisto skonį;
  • Skatina riebalų deginimą;
  • Padeda greitai numesti svorio nekenkiant sveikatai.

Šio maisto priedo komponentai ypatingai veikia skonio receptorius. Todėl Nidora papildas kontroliuoja alkį, kuris kyla smegenyse dėl tam tikro fermentų ir hormonų disbalanso.

Nidora veiksmingumas

Daugumos papildų sudėtyje yra sveikatai kenkiančių cheminių ingredientų. Pagrindinis Nidora privalumas yra visiškai organiška sudėtis. Organiški produktai nekenkia sveikatai, kadangi natūralius ingredientus organizmas greitai pasisavina. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis labiau populiarėja sveikas ir natūralus maistas.nidora lithuania

Nidora yra organiškas ir sveikatai nekenkiantis produktas lieknėjimui. Ekspertai teigiamai vertina šio papildo veiksmingumą, kadangi speciali natūralių ingredientų sudėtis padeda mesti svorį paprastai ir be komplikacijų.

Nidora turi kokybės sertifikatą, šį produktą rekomenduoja ir dietologai.

Naudingos organiškų produktų savybės:

  1. Neturi GMO ar šalutinių produktų;
  2. Neturi cheminių konservantų, stabilizatorių, dažiklių;
  3. Pagamintas nenaudojant kenksmingų technologijų;
  4. Neturi kenksmingose sąlygose augančių augalinių medžiagų;
  5. Šių kenksmingų faktorių nebuvimas lemia Nidora saugumą ir naudą. Produktas nesukelia pašalinio poveikio, neturi kontraindikacijų ar apribojimų.

Nidora vartojimas

Ši papildą labai paprasta vartoti. Jį galima barstyti ant bet kokio maisto. Netrukus pasijausite sotūs, todėl sumažėja persivalgymo rizika, o tai ir yra didžiausias viršsvorį lemiantis faktorius. Šį maisto priedą galima dėti į sriubas, užkandžius, troškinius, tortus ar sumuštinius. Kadangi jis blokuoja apetito impulsus, asmuo suvalgo žymiai mažiau. Vietoje dviejų sumuštinių jums užteks vieno, o 300 g salotų pakeisite 50 g. Valgydami žmonės jaučia malonumą, greitai pajaučia sotumo jausmą ir dar ilgai nenori valgyti.

Atsiliepimai apie Nidora412455555

Klientai visame pasaulyje praneša apie galimybę sumažinti apetitą. Per vieną mėnesį jie sugeba numesti apie 18 kg. Tuo pačiu metu jie jaučiasi puikiai, nejaučia nuovargio, nusilpimo, skausmo, apsvaigimo ar nemigos. Šis produktas nesukelia jokių svorio metimo proceso sukeliamų neigiamų veiksnių. Todėl Nidora ir yra tokia populiari priemonė. Visi norintys numesti svorį neatsisakant mėgstamų patiekalų gali ją užsisakyti.

Nidora galima įsigyti ir Lietuvoje už prieinamą kainą.