Tomo Gelino pristatytas odos priežiūros produktas vadinasi Snali Farm. Sužinokite, kaip galima atrodyti perpus jaunesniems ir kaip naudoti šį jauninimo produktą!

Pristatytas naujas revoliuciją sukėlęs akių serumas, turintis tą patį poveikį kaip ir tokios operacijos kaip veido patempimas ar botoksas – be jokių adatų! Tomas Gelinas teigia, kad po daugelio metų naudojimo tik su garsiais klientais, dabar ši priemonė pristatoma viešai tam, kad žmonėms nereikėtų darytis nereikalingų operacijų. Išbandysime šį akių serumą su Derma Today savanore Rita. Po 30 metų santuokos Ritos odos aplink akis būklė labai pablogėjo dėl nuolatinio streso, saulės spindulių, kartas nuo karto vartojamo vyno ir kokteilių bei keleto metų rūkymo. Rita naudos Tomo Gelino rekomenduojamą priemonę Snail Farm su tikslu įsitikinti, ar jis tikrai padeda naikinti akių raukšles ir linijas. Skaitykite toliau norėdami sužinoti kaip Rita sėkmingai atkūrė dešimtmečius jaunystės pasinaudojusi perversmą sukėlusia Tomo Gelino siūloma priemone.

Po daug metų nesirūpinimo savo oda aplink akis Ritos tikrasis amžius tapo matomas jai tikrai reikėjo pagalbos – gilios akių raukšlės ir ryškios linijos. Snail Farm nuėmė mažiausiai 20 metų nuo jos veido ir atkūrė pasitikėjimą savimi.

“Mano oda aplink akis buvo stangri ir gana graži kai buvau jaunesnė ir aš niekada neturėjau problemų dėl akių raukšlių. Baigiau universitetą be vienos raukšlelės ant veido. Kai pradėjau dirbti vienos įmonės ofise, įgavau daug blogų įpročių, pavyzdžiui, nesitepdavau nuo saulės apsaugančio kremo, vartojau alkoholį ir net kartais parūkydavau.

Dešimtmečiai bėgo ir mano veidas susiraukšlėjo. Akių raukšlės atsirado gana netikėtai. Jaučiausi apgailėtinai ir man buvo tokia gėda … Kai išeidavau su draugais visuomet jausdavausi nepasitikinti savimi, nuolat bėgdavau į tualetą užsidėti daugiau makiažo. Nemėgau žiūrėti į savo pačios atvaizdą ir vengiau iš arti žiūrėti į veidrodžius.

Per pastarąjį dešimtmetį išleidau nesuskaičiuojamą kiekį pinigų kovos su senėjimu produktams kaip ir daugelis skaitytojų, bet rezultatų arba nebuvo arba jie buvo labai nežymūs.

Šiandien aš labai džiaugiuosi dėl naujo kovos su senėjimu produkto Snail Farm Aš tikrai norėjau, kad mano veidas ir oda aplink akis būtų sveiki. Jei nebūčiau ėmusis veiksmų, esu įsitikinus, kad būčiau amžinai atrodžiusi kaip sena sudžiuvusi daržovė.”

Rita išbandė vieną metodą po kito nežymiais rezultatais arba jokių. Ji netgi galvojo apie plastikinę operacija, bet nenorėjo savęs pjaustyti. Viskas dar neseniai atrodė beviltiška, bet žiūrėdama vieną iš savo mėgstamų laidų, ji išgirdo apie Snail Farm, kuris buvo pristatytas visam pasauliui.

Gydytojas keletą metų slėpė šią paslaptį ir naudojo tik privatiems garsiems klientams, kuriems reikia greitai atrodyti 10-15 jaunesniems. Kai Rita papasakojo apie tai, kaip šis kovos su senėjimu produktas jai padėjo, ji nesuvaldė ašarų matydama savo rezultatus.

kai Rita sužinojo apie šią priemonę, ji nustebo, kokia šokiruojančiai paprasta, pigi ir veiksminga yra ši technika,tad nusprendė išbandyti ją pati.

Derma Today gauname daug laiškų iš skaitytojų, klausiančių apie Snail Farm, todėl nusprendėme išbandyti produktą ir aprašyti Ritos rezultatus! Skaitykite

“Tomas Gelinas ilgai slėpė šią slaptą priemonę nuo raukšlių, naudojo ją tik su savo garsiomis klientėmis…iki dabar.”

Tomas Gelinas patvirtino, kad atėjo metas visą ilgų metų patirtį sudėti į produktą, kuris būtų veiksmingas ir prieinamas. Jie pavargo klausytis, kaip žmonės išleidžia tūkstančius jauninantiems produktams arba pavojingoms plastinėms operacijoms. Todėl prieš kelias savaites jie atskleidė savo paslaptį ir ėmė siūlyti Snail Farm pasauliui.

“Daugybė moterų visame pasaulyje atsikratė maišų po akimis ir raukšlių su Snail Farm akių serumu.”

Odos priežiūros paslaptis: po daugybės metų varginančių testų ir bandymų kovos su senėjimu komandos mokslininkai pagaliau atrado produktą, kuris atjaunino moterų išvaizdą 10-20 metų vos per mėnesį. Labiausiai šokiruoja tai, kad jis yra 100% saugus ir labai nebrangiai kainuoja! “Stebuklingo” amžių sustabdanti priemonė yra veiksminga dėl bendro Goji Cream ingredientų poveikio.

“Man 55, bet atrodau 30 – viskas dėl ingredientų, kurie sudaro Snail Farm . Noriu padėkoti Tomui Gelinui, atradusiam šį stebuklą” – Julija

Taigi, kas tai? Snail Farm Lietuvoje

4 senėjimą stabdantys ingredientai:

  1. Tirpus kolagenas
  2. Dipeptidas diaminobutirolio benzilamido diacetatas
  3. Juodosios Achatina sraigės gleivės
  4. Askorbilo palmitatas

Šie natūralūs ingredientai veikia kartu ir lygina akių raukšles ląstelių lygmenyje po odos paviršiumi, todėl jie yra tokie veiksmingi.

Tirpus kolagenas:

Pirmiausias senėjimą stabdantis elementas, apie kurį kalbėjo Tomas Gelinas yra tirpus kolagenas

Tirpus kolagenas padės jums apgauti amžių.

Tirpus kolagenas išlaiko odos drėgmę, atkuria odos struktūrą ir mažina akių raukšles

Dipeptidas diaminobutirolio benzilamido diacetatas

Antrasis komponentas yra dipeptidas diaminobutirolio benzilamido diacetatas. Jis pastebimai sumažina raukšles aplink akis, sukeltas veido mimikos raumenų.

Juodosios Achatina sraigės gleivės

užpildo akių raukšlių paveiktas ertmes.

Askorbilo palmitatas

yra svarbus paskutinis ketvirtas Snail Farm komponentas, suteikiantis odai Vitamino C.

Mūsų bandymų rezultatai parodė, kad įmanoma per 14 dienų atjaunėti 10-20 metų. Tačiau svarbiausia rinktis produktus, kurie pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų, nes jie ne visi vienodi. Vienintelė šiuos reikalavimus atitikusi priemonė buvo Snail Farm . Ją rekomenduoju visiems savo klientams.” – Tomas Gelinas.

“Kaip jį naudoti?”. Kur galima nusipirkti Snail Farm

Tai tikrai paprasta. Jums reikia naudoti šį produktą prieš einant miegoti. Gydytojas patikino, kad reikia tepti Snail Farm kiekvieną dieną. Dėl aktyvių sudedamųjų dalių SNAIL FARM pasiekia išskirtinį rezultatą. Oda gauna reikalingų maistingų medžiagų, įgauna šviežumo, atrodo skaisti, išsilygina odos spalva. Serumas panaikina priešlaikinio senėjimo požymius ir pavargusią išvaizdą.

“Noriu, kad visi turėtų galimybę pamėginti Snail Farm – tai jaunystės šaltinis buteliuke”

Mes nusprendėme jį išbandyti! Snail Farm kur pirkti

Nors mes labai džiaugėmės gaudami tiek laiškų, norėjome patys išbandyti gydytojo rekomenduojamus ingredientus prieš rašant šį straipsnį. Nusprendėme vienai iš mūsų skaitytojų tapti savanore. Jūs jau susipažinote su Rita, kuri sutiko išbandyti šį produktą. Pateikiame jos rezultatus…

14 Ritos diena Snail Farm Rezultatai:

Rita yra dviejų anūkų močiutė, gyvenanti Kaune. Kaip ir dauguma jos amžiaus moterų, jos veidą ėmė keisti nelauktos raukšlės aplink akis. Rita papasakojo, kad nusprendė išbandyti Snail Farm, nes ji buvo labai nusivylusi visais kitais produktais. Ji netgi galvojo apie rizikingą ir labai rizikingą veido patempimo procedūrą. Snail Farm buvo paskutinė jos viltis.

Štai jos rezultatai…

1 diena

“Po pirmos dienos naudojant Snail Farm mane šokiravo drastiškas rezultatas. Akių raukšlės akivaizdžiai sumažėjo! Buvau apstulbinta rezultatų ir pasijaučiau 15 metų atjaunėjusi. Lyg pati stebėčiau kaip akių raukšlės ir gilios linijos nyksta nuo mano veido!!

Nežinau kaip kitaip apibūdinti! Jaučiau šiltą pojūtį aplink akis. Pažiūrėjusi į veidrodį mačiau, kad mano veidas buvo šiek tiek rausvas – taip buvo dėl to, kad suaktyvėjusi kraujotaka atnaujino mano veido odą.

Kai produktas įsigėrė į mano odą, mano paakių oda tapo stangri ir įgavo gražaus spindesio.”

5 diena:

“Po penkių dienų su Snail Farm negalėjau patikėti kiek daug Snail Farm suteikė pokyčių.

Netgi mano bendradarbiai ėmė pastebėti, kad aš atrodžiau energingesnė ir sveikesnė, o kad jie būtų žinoję kur slypi paslaptis!

Buvau apstulbinta rezultatų ir pasijaučiau 15 metų atjaunėjusi. Lyg pati stėbėčiau kaip akių raukšlės ir gilios linijos nyksta nuo mano veido. Nekantravau pamatyti, ką šis produktas gali dar suteikti!”

14 diena

“Po 14 dienų dingo ne tik mano skepticizmas, bet IR MANO RAUKŠLĖS!

Raukšlės aplink akis VISIŠKAI išnyko. Niekada nejaučiau ir nemačiau savo paakių odos tokios stangrios, nepaisant to, kad išbandžiau labai brangius produktus!

Po dviejų savaičių mano paakių odos būklė ne tik išliko tokia pati, bet netgi dar labiau pagerėjo, kol galiausiai pasiekiau tobulą išvaizdą lyg prieš 20 metų. Mano draugai ir šeima buvo šokiruoti. Jie negalėjo patikėti, kad galėjau taip pasikeisti ir netgi galvojo, kad meluoju ir leidausi botoksą – LAUKIU kai jie pamatys šį straipsnį!”

“Negalėjau atsistebėti savo pasikeitimu, o juk tiek metų jaučiausi “per sena”. Atvirai pasakius jau nebesitikėjau, kad egzistuoja nebrangi ir veiksminga priemonė, kuri galėtų pašalinti akių raukšles. Reklamuojami produktai, kurie paprasčiausiai neveikia, bet mano nuostabai Snail Farm padarė būtent tai, ką gydytojas ir žadėjo.

Neįtikėtina, kiek daug pasitikėjimo savimi aš įgavau ir kiek daug komentarų iš vyrų pradėjau sulaukti. Na, aš žinoma ištekėjusi, bet vis tiek gera kai kitiems atrodai graži ir patraukli.”

Ritos prieš ir po nuotrauka. Dešinėje esanti nuotrauka padaryta po 14 dienų naudojant Snail Farm

“Mano oda atrodo neįtikėtinai…netgi jaunesnė ir lygesnė nei kai man buvo 35 – ačiū Snail Farm !” du anūkus turinti moteris papasakojo Derma Today žurnalui apie jos akių raukšlių transformaciją.

Verdiktas:

Naudojant Snail Farm buvo pašalinta apie 90% visų Ritos akių raukšlių ir problematiškų vietų. Jis sustangrino jos akių odą, pašalino visus nukarimo, senatvės ir dehidratavusios odos požymius.

Ar jis jums tiks?

Yra daug odos priežiūros produktų ir dauguma jų yra neįtikėtinai brangūs. Esant tiek daug pasirinkimo natūralu būti skeptiškam, todėl mes savo skaitytojams nieko nežadame – vietoje to norime paraginti jus patiems išbandyti tai, ką rekomenduoja gydytojai: išbandykite patys!

Nepamirškite – jums reikia naudoti Snail Farm kasdien, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.

Jūsų patogumui mes pateikiame nuorodą, kurią paspaudus galėsite įsigyti Snail Farm . Šiuo metu siūloma Dalyvauti išbandant Snail Farm . Pasinaudoję nuoroda apačioje jūs įsigysite už mažiausią įmanomą kainą.

Skaitytojų rezultatai

“Tomo Gelino Snail Farm yra pats geriausias akių raukšlių šalinimo produktas. Maniau kad jau niekuomet neatrodysiu jauna. Negaliu žodžiais išreiškti dėkingumo!”

Gitana, 53 metai, atsiuntė šią nuotrauką su Snail Farm rezultatais. Atrodote puikiai, Gitana!

Prieš ir po

“Jau beveik 10 metų bandau atsikratyti akių raukšlių. Snail Farm padėjo per savaitę. Nuoširdus ačiū!”

Nijolė

Kėdainiai

“Pirmą kartą po tiek laiko esu laiminga kai ryte matau save veidrodyje. Nesijaučiau tokia pasitikinti savimi jau senai!”

Onutė

Mažeikiai

Snail Farm naujausi komentarai

Santa

Naudoju šį akių serumą jau 3 savaites ir tikrai atrodau 5 metais jaunesnė! Aišku, ne taip kaip šiai moteriai, užsisakiau kai kainavo keturis eurus. Akių raukšlės nyksta kiekvieną dieną. Ačiū už šį straipsnį!

31.05.2018

Jolanta

Mačiau laidą apie šitą produktą per TV ir vis dar naudoju. Šitą serumą naudoju jau 6 savaites. Tikrai neįtikėtina, galiu pasakyti tik WOW.

31.05.2018

Algimanta

Draugė rekomendavo Snail Farm prieš tris dienas. Užsisakiau ir gavau produktą po 3 dienų (nors gaila negavau su nuolaida). Rezultatas neįtikėtinas ir nekantrauju pamatyti kas bus po dar 3-4 savaičių.

31.05.2018

Eugenija

Gaila kad nežinojau apie šį produktą prieš pasidarant botokso injekcijas! Būčiau sutaupiusi daug pinigų!

31.05.2018

Gitana

Negalvojau kad toks paprastas serumas gali būti toks veiksmingas. Esu labai patenkinta šiuo produktu .

31.05.2018

Sonata

Mačiau per televizorių. Kaip pasisekė šiai moteriai turėti tokią galimybę!! Ačiū kad pasidalinote. Užsisakiau ir aš.

01.06.2018

Julija

turbūt esu vyresnė nei jūs visos. bet šitas produktas ir man suveikė! jaučiuosi labai sujaudinta. Ačiū už įkvėpimą!

01.06.2018

Renata

Mano sesuo išbandė prieš kelis mėnesius, aš laukiau kol galėsiu gauti nemokamai ir pati pabandyti, bet baigėsi akcija! va tokie kvaili mano poelgiai. džiaugiuosi, kad akcija ir vėl galioja, daugiau tokių klaidų nebedarysiu.

01.06.2018

Meilutė

Leisiu šiam produktui parodyti ką jis gali. Esu viską išbandžiusi ir kol kas joks produktas nebuvo pakankamai geras.

01.06.2018

Vitalija

Veikia! Kaip ir tikėjausi, poveikis puikus. Buvo pakankamai paprasta ir noriu kad visi žinotų, kad išeitis yra

02.06.2018

Loreta

Ačiū už informaciją, pradėsiu ir aš.

02.06.2018

Angelė

Buvau taip užsiėmusi su vaikais, kad neturėjau laiko ieškoti akcijų. Gerai kad kažkas sugalvojo šią idėją!

02.06.2018

Mindaugas

Gerų akcijų pas jus būna. Įdomu ką kitą savaitę pasiūlysit.

02.06.2018

Augustina, Vilnius

Taip, šita priemonė yra nuostabi! Mano geriausia draugė Sandra jį naudoja, aš ilgus metus bandžiau atsikratyti aukių raukšlių ir niekas nepadėjo. Jūs suteikėte galimybę man pasiekti savo tikslą – atrodyti nuostabiai savo dukters vestuvėse. Užsisakiau šį serumą ir turiu labai gerą nuojautą!!

03.06.2018

Paulina

Labas, pateikiau užsakymą. Nekantrauju kol atkeliaus!! Ačiū, xoxoxo.

03.06.2018

Laura

Mano mama man atsiuntė šitą straipsnį, bendradarbė jai parekomendavo. tikiuosi, kad suveiks

03.06.2018

Vaida

Papasakosiu visoms draugėms apie šitą, ačiū už info

04.06.2018

Joana

nežinojau ar verta užsisakinėti per internetą, bet dabar nebeturiu abejonių. patikrinau puslapį, jis turi apsaugą ir pan. tikiuosi greitai galėsiu girtis nauja išvaizda

04.06.2018

Sandra

Aš jau pateikiau užsakymą . Laukiu nesulaukiu pažiūrėti kas bus.

04.06.2018

Rimantė R.

Esu nekilnojamo turto agentė, todėl man svarbu visada atrodyti labai gerai. Deja nekilnojamo turto rinka dabar gana suprastėjusi, todėl pinigų nėra labai daug :(( Ačiū už info, laukiu savo buteliuko

05.06.2018

Toma Petliauskaitė

Išbandžiau tiek daug visokių priemonių, iš vienos pusės noriu išbandyti, iš kitos galvoju vistiek nepavyks. Kas nors pasakykit kad veikia.

05.06.2018

Sandra G.

Prieš daug metų bandžiau šį serumą ir jis gana gerai suveikė, bet nežinojau kad yra antras žingsnis. Išbandysiu ir pranešiu.

06.06.2018

Olivija Marija

Pirmą kartą kartą galiu save pamaloninti nesijaučiant kaltai dėl kainos

07.06.2018

Teisingasmąstymas

Nemaniau, kad galima pasiekti tokius rezultatus.