Naujo kosmetinio produkto veido odos atjauninimui Goji Cream apžvalga.

Hendel’s Garden sukurtas Goji Cream yra vienas iš modernių odos atjauninimui skirtų kremų. Šio kosmetikos produkto sudėtyje nėra hormonų, jis sudarytas iš natūralių produktų, kurių pagrindą sudaro garsiosios Goji uogos. Kosmetikos kompanijos Hendel‘s Garden naudojamos novatoriškos technologijos leidžia kremui atgaivinti odos elastingumą per rekordiškai trumpą laiką – 10 dienų. Visi Goji Cream klinikiniai tyrimai ir dermatologiniai bandymai buvo sėkmingai įgyvendinti. Produktas yra sertifikuotas. Pateikiame išsamų aprašymą tiems, kurie dar nežino, kaip veikia šis stebuklingas produktas nuo raukšlių.

Goji uogos Goji Cream sudėtyje

Oda praranda savo skaistumą dėl išsausėjimo, per mažo drėgmės kiekio bei kolagenų ir vitaminų trūkumo. Dauguma faktorių skatina jaunos ir elastingos odos senėjimą. Žmogui senėjant atsiranda vis daugiau raukšlių ant veido. Kasmet tampa vis sunkiau išlaikyti audinių jaunatviškumą, tad ieškome efektyvių kosmetinių priemonių.  021545444

Naujausio odos atjauninimo produkto Goji Cream pagrindą sudaro Goji uogos. Todėl jo sudėtyje yra daug amino rūgšties, geležies, betaino, C ir B vitaminų. Šis kompleksas itin teigiamai veikia visus žmogaus kūno audinius. Jis taip pat gali padėti išlaikyti odos elastingumą bei suteikia vitaminų ir mikroelementų, reikalingų sveikiems kūno procesams.

Atjauninančio kremo formulė garantuoja tokių odos defektų kaip raukšlės išnykimą. Tai reiškia, kad produkte esantys mineralai ir vitaminai suformuoja sunkią molekulę. Ji prasiskverbia į giliausius epidermio sluoksnius suteikiant Goji Cream daugiau efektyvumo.

Siekiant sulėtinti senėjimo procesą ilgam laikui, Goji Cream pripildytas ir amino rūgščių. Jos turi antioksidacinių savybių, neleidžia epidermiui prarasti drėgmės , veikia 24 valandas ir šalina raukšles.53454343

Ląstelių lygmenyje veikiantis Goji Cream sureguliuoja kiekvienos mažos odos ląstelės funkcijas, atitolina senėjimo procesą ir suteikia jauninantį efektą.

Goji Cream yra toks pat švelnus ir patogus naudoti kaip ir kiti kosmetikos produktai. Kremą galima naudoti rytais ir prieš miegą. Naudojimo instrukcija:

  1. Makiažo valiklio pagalba nuo veido ir kaklo nuvalykite kosmetikos priemones. Galite naudoti ir toniką.
  2. Tepkite Goji Cream ant švarios odos išskyrus akis ir lūpas. Geriausia tai daryti sukamaisiais masažo judesiais.
  3. Įsigėręs Goji Cream pradeda veikti iš karto. Oda pasitempia ir tampa akivaizdžiai drėgnesnė. Poveikis tęsiasi 24 valandas po užtepimo.

Atjauninančio kremo formulė yra tokia veiksminga, kad reguliariai naudodami Goji Cream jūsų raukšlės išnyks per 2 savaites.

Kaip Goji Cream veikia jį užtepus ant odos? 00154878777

Mūsų epidermyje yra kolageno. Mūsų veido, kaklo, dekoltė ir kitų vietų išvaizda priklauso nuo jo kiekio. Sveikiausias būdas išsaugoti jaunatvišką išvaizdą yra padėti gamintis kolagenui giliausiuose sluoksniuose. Būtent tai ir daro Goji Cream elementai. Jie padeda atgauti elastingumą ir galiausiai, jaunatvišką išvaizdą.

Norint, kad odos ląstelių pasidalijimas ir reorganizacija vyktų netrukdomai, jos turi būti apsaugotos nuo kenksmingos ultravioletinių spindulių radiacijos ir sustiprinamos biologiškai aktyviais elementais.

Kelio atsirasti naujoms raukšlėms užkirtimas yra svarbi užduotis. Atjauninantis kremas Goji Cream įvykdo šią užduotį stiprindamas jūsų veido, kaklo ir kitų vietų epidermį mikroelementais, amino rūgštimi ir dideliu vitaminų kiekiu.