Nenutyla diskusijos, ar mitai apie Alkalino vandenį ir dietą atitinka tikrovę. Šimtai vartotojų teigia pastebėję teigiamą įtaką savo gyvenimo būdui, o kiti teigia kad tai visiški pramanai. Šiame straipsnyje bandysime išsamiai aptarti kai kuriuos šios temos aspektus.

Pradėkime nuo to, kad Alkalino dieta yra maisto koncepcija, teigianti, kad Alkalino turinčio maisto ir gėrimų vartojimas šalina toksinus iš kūno ir padeda išvengti ligų. Jeigu kalbėtumėme atvirai, dauguma teiginių apie šią dietą ir 9.5pH Alkalino vandenį kilo iš žmonių pasakojimų – šios koncepcijos tyrimai vis dar nėra atlikti. Tačiau yra nemažai žmonių, tarp kurių ir garsenybių, kurie laikosi ir tiki šia dieta. 687677656567

Kalbant apie naudą, galima išskirti keletą svarbių dalykų. Pirmiausia, Alkalino vanduo padeda neutralizuoti toksinus kūne, taip stiprinant imuninę sistemą. Dauguma alternatyvią mediciną praktikuojančių žmonių taip pat tiki, kad aukštas pH lygis padeda išvengti daugelio sveikatos problemų. Kai kurie žmonės netgi teigia šios dietos laikymasis apsaugo nuo vėžio rizikos, kadangi vėžinės ląstelės negali daugintis organizme, kuriame yra Alkalino. Dauguma prieinamos informacijos apie šią koncepcija yra teigiama. Dar viena nauda – geresnė hidratacija ir energijos pliūpsnis.