Detoxic yra naujas produktas, iš esmės pašalinantis visų rūšių parazitus ir kirmėles. Jis visiškai saugus, veiksmingas ir neturi pašalinio poveikio. Ši priemonė išbandyta klinikiniais tyrimais, o jos veiksmingumą įrodo tarptautinis kokybės sertifikatas. Sudėtyje – augalinės kilmės ingredientai.

Pacientai, kurie pabaigė gydymosi kursą, praneša apie pozityvius pokyčius – daugelis žmonių tokiu būdu išsivalė savo organizmą. Šį faktą įrodo po gydymosi atlikti laboratoriniai testai. Kaina prieinama visiems, norintiems išsivalyti organizmą arba užkirsti kelią parazitų atsiradimui.

Detoxic Lithuania savybės

 1. Antimikrobinis ir antihelmintinis poveikis;
 2. Organizmo išvalymas nuo toksinų ir helmintų kiaušinėlių;
 3. Virškinimo ir tuštinimosi normalizavimas;
 4. Imuniteto stiprinimas;
 5. Bendros sveikatos būklės normalizavimas.

Mokslininkų visame pasaulyje atliktų tyrimų duomenimis, tūkstančiai žmonių miršta nuo įvairių parazitų. Ne visuomet lengva aptikti infekciją ir ne visuomet įmanoma nustatyti parazitų egzistavimą testų metu. Tačiau įvairių ligų gydymas dažnai neduoda rezultatų. Taip atsitinka todėl, kad ligas neretai sukelia parazitai jūsų organuose, kauluose, raumenyse arba smegenyse.

Parazitologijos departamento vadovas gydytojas M. Petronius yra parašęs daugiau nei 60 darbų apie parazitologiją ir molekulinę mediciną. Jis parazitinių infekcijų srityje dirba 25 metus. Pasak gydytojo, dėl blogėjančių aplinkos sąlygų didėja parazitų infekcijų atvejų. Jo teigimu, beveik visais atvejais infekcijas lydi ir labai sunkios komplikacijos. Gyd. Petronius įsitikinęs, kad 92% mirčių sukelia parazitų infekcijos.

Pagrindiniai infekcijos simptomai: 2185185

 • Virškinimo trakto sutrikimai, viduriavimas arba vidurių užkietėjimas, širdies ligos, sąnarių ar raumenų skausmai, padidėjęs spaudimas, nervinės sistemos sutrikimai, blogas burnos kvapas, pablogėjęs regėjimas;
 • Dažna nemiga arba nuolatinis mieguistumas;
 • Bendras silpnumas, energijos trūkumas;
 • Periodinis galvos svaigimas, pykinimas;
 • Odos pokyčiai, pabalimas, ratilai po akimis;
 • Nuolatinis alkis arba nenoras valgyti;
 • Dažnas peršalimas arba alergijos: sloga, gerklės skausmas, sausas kosulys ir dažnas čiaudėjimas;
 • Elgesio, įpročių ir temperamento pokyčiai.

Kirmėlės ir parazitai ne tik veikia viso kūno funkcijas, silpnina imuninę sistemą ir blogina sveikatos būklę, bet ir daro įtaką psichiniam elgesiui. Jų poveikis ne visuomet detoxic lithuaniamatomas iš išorės, tačiau jų egzistavimas viduje dažnai yra mirtinas, kadangi parazitai neretai sukelia vėžio ir auglių atsiradimą.

Dėl šios priežasties geriausi parazitologijos srities mokslininkai sukūrė unikalią priemonę, šalinančią parazitus – Detoxic. Ekspertai išsamiai ištyrė keletą parazitus naikinančių priemonių, bet šie papildai vieninteliai pademonstravo veiksmingumą ir kokybę.

Detoxic sudėtis

Papildai pagaminti iš žolinės kilmės ingredientų: paprastosios kraujažolės, skėtinės širdažolės, kvapniojo gvazdikmedžio ir 20 kitų veiksmingų ingredientų derinio. Formulėje naudojamos žolės auga ir yra renkamos švarioje aplinkoje.

detoxic lithuania

Šie komponentai naikina parazitus visose kūno vietose. Tuo pačiu metu kūnas išsivalo nuo toksinų ir kiaušinėlių, šalina parazitinių infekcijų sukeltų ligų simptomus.

Detoxic gamintojas garantuoją visišką žarnyno kirmėlių, giardios ir kitų parazitų pašalinimą ir detoksifikaciją.

Papildoma Detoxic nauda

Produkte nėra kenksmingų cheminių medžiagų, GMO ir kitų pavojingų lementų, neigiamai veikiančių sveikatą. Nepastebėta jokio pašalinio poveikio, mediko konsultacija nebūtina.

Detoxic yra visiškai saugus sertifikuotas produktas, 100% garantuojantis parazitinių infekcijų pašalinimą.

Vartojimas589548425888

Norint pašalinti žarnyno kirmėles ir parazitus, vaikams ir suaugusiesiems rekomenduojama produktą vartoti du kartus per dieną. Jeigu jis vartojamas prevenciniais tikslais, vartokite kartą per dieną.

Kapsulių skonis yra malonus, taigi patiks vaikams. Augančiam vaikui ypač svarbu veiksmingai gydyti įvairias ligas.

Šį produktą vartoję pacientai itin gerai atsiliepia apie Detoxic, jį taip pat rekomenduoja parazitologijos specialistai.