Krūtinės didinimo kremas Bustural visam laikui suteikia ilgalaikį krūtinę formuojančios liemenėlės efektą. 95% išbandžiusių moterų teigia, kad šis produktas iš tiesų veikia. Rezultatai pastebimi jau po 2-4 savaičių.

Kas yra Bustural? Bustural krūtų didinimo kremas inthenso atsiliepimai

Bustural yra krūtinės didinimo kremas, kurio sudėtyje yra augalų, aliejų ir Volufiline™ tirpalas. Volufiline™ yra natūralus Gardenia Asiatica augalo ekstraktas. Šis augalas medicinoje naudojamas jau nuo senų laikų. Kremas skirtas visų amžiaus grupių moterims, jį galima naudoti ir po žindymo laikotarpio.

Produkto savybės, bustural naudojimasbustural kremas atsiliepimai

Svarbiausios šio produkto savybės:

  • Didesnė krūtinė;
  • Atsparumas senėjimui;
  • Stiprinančioji ir keliamoji nauda;
  • Krūtinės kontūrų ir formos pagerėjimas;
  • Odos drėkinimas ir minkštumas.

Aktyvieji ingredientai. Bustural kremas: atsiliepimai, kaina, naudojimas

Kremo sudėtyje yra apelsinų aliejaus, kuris šaltuoju būdų išspaudžiamas iš saldžių ir rūgščių apelsinų. Jis turi stebuklingų gydomųjų savybių, stimuliuoja kologeno sintezę ir stiprina jungiamuosius audinius. Apelsinų aliejus taip pat jaunina bei stangrina odą, todėl yra pagrindinis odos priežiūros produktų ingredientas.Bustural kremas: atsiliepimai, kaina, naudojimas

Vynuogių sėklų aliejus yra taip pat svarbus šio produkto elementas. Linoleno rūgštimi praturtintas aliejus greitai susigeria į odą iš karto ją drėkindamas. Vynuogių sėklų aliejus taip pat naudojamas dėl savo anti-oksidacinių ir puoselėjančių savybių, todėl jis dažnai taikomas medicinoje. Šis ingredientas skatina audinių regeneraciją ir padeda stangrinti odą.

Vyšnios medžio aliejus taip pat yra veiksmingas antioksidantas, suteikiantis papildomą drėkininimą.

Kaip naudoti Bustural

Šio kremo naudojimo instrukcijos yra gana paprastos. Tepkite produktą du kartus per dieną ant švarios, sudrėkintos odos. Švelniai masažuokite dešinę krūtį kol kremas visiškai įsigers (5-10 minučių). Po to tepkite Bustural ant kairės krūties. Krūtinės apimties padidėjimą pastebėsite per du mėnesius. Matomus pokyčius pajausite jau po 2-4 savaičių.

bustural tithuania order

Veiksmingumas. Bustural atsiliepimai, kaina

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad Volufiline™ padidina krūtinės riebalų dydį 8%. Jeigu tai nedaro įspūdžio, Bustural gali pasiūlyti ir daugiau naudos. Reguliariai naudojant šį kremą, jis padailina krūtinės kontūrus ir pakelia ją. Lyginant su tokiais krūtinės didinimo metodais kaip piliulės ar krūtų implantai, šis kremas yra naudojamas tiesiai ant odos ir nekenkia sveikatai. bustural krūtų didinimo kremas inthenso atsiliepimai

Norėdami įrodyti jo veiksmingumą, šio kremo kūrėjai įvykdė socialinį eksperimentą. 30 moterų nuo 18 iki 35 metų, turinčios skirtingus krūtinės išmatavimus du kartus per dieną tepė šį kremą 56 dienas. Po mėnesio vidutinės riebalų ląstelės augimas krūtinės audinyje padidėjo 1,4%, o aštuonioms moterims užfiksuotas maksimalus, 6,6%, augimas. Po eksperimento kai kurių moterų krūtinės apimtis padidėjo 8,5%. Vidutinis augimas siekia 2,2%.

Bustural ištyrė Tarptautinės sveikatos tarnybos ekspertai 14 šalių. Ar jis tikrai veiksmingas? Tūkstančio moterų atsiliepimai yra geriausias įrodymas. 95% moterų patvirtino jo veiksmingumą. Kai kurios nurodė krūtų pakėlimo naudą, kitos pastebėjo aiškų padidėjimą, o trečios pajuto kontūrų ir formos pokyčius. Pozityviausius atsiliepimus pateikė įvairiapusę naudą patyrusios moterys. Bustural išdrįsusios išbandyti moterys dabar džiaugiasi įspūdingomis formomis ir jaučiasi itin patrauklios.

bustural tithuania order