Mūsų plaukai, kurie dažnai kenčia nuo netinkamos mitybos, dabar gali būti visuomet pribloškiantys ir stori! Organiška kaukė Bliss Hair Home System yra nauja priemonė, kuri buvo išsamiai ištirta, kad būtų įrodytas jos 100% veiksmingumas stiprinant, skatinant augimą, mažinant trapumą ir suteikiant gyvybingumą. Patogus naudojimas ir prieinama kaina kaip mat iškėlė šį produktą į populiarumo aukštumas.

42356777

Unikali Bliss Hair Home System kaukės sudėtis

Organišką Bliss Hair Home System formulę sudaro praturtintas vitaminų kompleksas, kurio kiekvienas komponentas yra lengvai pasisavinamas. Visi vitaminai gauti iš augalinių medžiagų:

 • Nakvišų aliejus yra omega-3 rūgštimi ir gama linoleno rūgštimi praturtintas ekstraktas, tiesiogiai veikiantis folikulus ir atgaivina skalpą.
 • Juodųjų pipirų eterinis aliejus skatina kraujo apytaką ir maitina plaukų šaknis. Normalizuoja medžiagų apykaitos procesus, tad jūsų plaukai ima geriau augti ir rečiau kristi;
 • Kūdikių aliejus yra unikalus elementas, kuris skatina atsikūrimo procesą. Šalina pleiskanas ir normalizuoja skalpo riebalų balansą.
 • Stemoksidinas yra komponentas, kuris sukuria tobulą aplinką šaknų ląstelėms, aktyvuoja ramius folikulus ir stimuliuoja aktyvų plaukų augimą.

Gydomieji aliejai sušvelnina epidermio struktūrą, o plaukai atrodo gražesni ir sveikesni.

Koks Bliss Hair poveikis plaukams?bliss hair lithuania

Jeigu naudosite kaukę pagal instrukciją, netruksite pamatyti teigiamus savo plaukų pokyčius:

 1. Visi plaukų svogūnėliai atstatyti, jūsų plaukai rečiau slenka, atrodo sveikesni, stipresni ir elastingesni;
 2. Naujos sruogos auga greičiau ir pamažu plaukai tampa storesni;
 3. Jūsų šukuosena atrodo patraukli, spindinti ir sveika;
 4. Plaukai nustoja slinkti visiškai.

Naudokite kaukę plaukų atgaivinimui ir augimui skatinti – Bliss Hair jums padės atgauti buvusį plaukų grožį, atsisveikinti su nuplikusiomis vietomis ir pavargusius bei gyvybės stokojančius plaukus paversti storais ir patraukliais. Po naudojimo jūs galėsite pasipuošti kokia tik norite šukuosena!

Produktas gali būti naudojamas plaukų slinkimui gydyti arba prevenciniais tikslais. Jeigu neseniai dažėte plaukus, naudojote cheminį šukavimą arba ilginote plaukus, Bliss Hair Home System padės jums sumažinti neigiamą šių procedūrų poveikį.

Klinikiniai komplekso Bliss Hair Home System tyrimai

Išsamūs Bliss Hair tyrimai buvo užbaigti prieš kelis mėnesius ir atskleidė neįtikėtinus rezultatus.

Vyrai ir moterys naudojo kaukę 2 savaites:

 • 90% žmonių visiškai nustojo slinkti plaukai;
 • 95% pajuto, kad plaukai sustiprėjo;
 • 97% atvejų išsišakoję plaukų galiukai išnyko arba jų kiekis ženkliai sumažėjo.

5236544332334

Plaukai tapo švelnūs ir spindintys. Tai patvirtino visi tyrimuose dalyvavę asmenys.

Organiškas produktas Bliss Hair Home System yra saugiausias ir greičiausias būdas turėti nuostabius plaukus su 100% garantuotu rezultatu ir jokio pašalinio poveikio!