Black Latte liekninanti kava – kas yra, vartojimas, uzsisakyti, salutinis poveikis, instrukcija, skundai, svorio metimas, kur nusipirkti

Vai esat nogurusi no liekā svara? Vai jums neizdodas zaudēt svaru? Vai arī liekie kilogrami mēdz atgriezties tikko, kā izdevies tos nomest? Jūs vēlaties vilkt savu mīļāko kleitu, bet nevarat tajā “ietilpt” un skaistu preču iegāde jums ir liela problēma?

kiek kainuoja black latte

“Esmu pateicīga tiem cilvēkiem, kas mani sauca par resnu un skatījās uz mani no augšas. Ja viņu nebūtu, es joprojām būtu resnulīte!” stāsta Linda Bruģele, kas zaudēja 26 kilogramus. Savā ceļā uz skaistu ķermeni viņa izmēģināja dučiem dažādu diētu, bet izrādījās, ka visvienkāršākā metode ir visefektīvākā. Linda detalizēti izstāstīja visu par šo metodi, kas aizsargā arī no atkārtota svara pieauguma. Lūk ir viņas aizraujošais stāsts…

Es nekad neesmu bijusi trausla meitene, bet liekais svars mani padarīja nepārliecinātu. Kad satiku savu nākotnes vīru Maigoni, es atslābu, un reālajā pasaulē atgriezos tikai tad, kad kļuvu patiesi resna.

Kad satiku Maigoni, es atslābu, un reālajā pasaulē atgriezos tikai tad, kad kļuvu patiesi resna.

Esmu attiecībās ar Maigoni vairāk nekā 7 gadus, mums ir divi skaisti bērni. Bet līdz šim mūsu sadzīve bija dēvējama par “kopā, bet atsevišķi”. Maigonis dzīvoja savos apartamentos, daudz strādāja, mani reti apmeklēja. Tad viņš atkal mani pameta.

Jau no paša mūsu attiecību sākuma es nemitīgi gaidīju, kad viņš mani bildinās. Tas bija mans sapnis!

Kad viņš beidzot mani bildinās? Tas bija mans sapnis!

Kad pirmoreiz paliku stāvoklī, es domāju, ka tagad gan mēs apprecēsimies. Bet man nepaveicās. Maigonis turpināja mani apraudzīt, es gaidīju viņu…

Kad piedzima mūsu vecākais bērns, mēs bijām ļoti laimīgi. Mēs adoptējām mazuli, aprūpējām to un viņš man visā palīdzēja. Es jutu, ka viņš mūs mīl, bet tas bija īpašs mīlestības veids.

Mana dēla otrajā dzimšanas dienā mēs nolēmām doties 2 nedēļu ceļojumā uz jūras kūrortu. Jūra, saule un smiltis. Man ļoti pietrūka šāds atvaļinājums!

Ēģiptē dzīvojām jaukā viesnīcā, blakus bija silta pludmale, apmaksātas maltītes, šī bija lieliska izvēle.

kur galima isigyti black latte

Pludmalē es pēkšņi pamanīju, ka Maigonis jau ilgu laiku skatās uz kādu meiteni. Es neko neteicu, bet nolēmu viņu pavērot. No sākuma man šķita, ka viņš ir iemīlējies no pirmā acu skatiena. Bet vēlāk viņš mainīja savu vērošanas objektu un sāka pētīt citu meiteni, tad vēl citu, un tas nekad nebeidzās!

Es biju nikna! Man izskatījās, ka mēs ar dēlu neeksistējam.

Pēkšņi es attapos, ka viņam vienkārši patīk slaidas meitenes!

Es nekad neesmu gribējusi izskatīties kā greizsirdīga muļķe, tādēļ centos nomierināties un padomāt. Es ātri sapratu, ka visām viņa pētītajām meitenēm ir kas kopīgs – viņas visas ir divas reizes tievākas par mani! Šī doma mani caurdūra kā zibens šautra! Viņam vienkārši patīk tievas meitenes! Varbūt tas bija viņa vienaldzīgās attieksmes iemesls mūsu attiecībās???

Man bija viens foto, kurā redzams, ka viņš tur mani savās rokās un vienlaikus skatās uz kādu “tievu meiteni”, lūk:

Maigonis nekad nav teicis, ka viņam nepatīk mana figūra. Viņš nekad man nelūdza zaudēt svaru, neko tamlīdzīgu. Bet viņš nekad mani nebildināja, nenotika mans ilgi gaidītais bildinājums.

Šīs domas mani ieslēdza kā slazdā, ar stresu cīnījos apēsdama visu-ko-spēju-atrast-virtuvē. Šo 2 nedēļu laikā es ēdu pa trim.

Kad atgriezos no atvaļinājuma, es nosvēros un biju šokēta. Kopā ar peldkostīmu, ko iegādājos Ēģiptē, es pārvedu arī 9,5 kilogramus. Es gandrīz piedzīvoju nervu sabrukumu.

Es sāku internetā meklēt rakstus saistībā ar tievumu, bet pāris nedēļas vēlāk es uzzināju, ka jau otro reizi esmu stāvoklī! Mans atvaļinājums bija auglīgs visās šī vārda nozīmēs. Acīmredzot, savā stāvoklī es pārstāju domāt par svara zudumu, mans prāts bija kaut kur citur…

Lai vai kā, es turpināju uzskatīt, ka nepatīku Maigonim kā sieviete.

Es nespēju beigt domāt par to, ka nepatīku Maigonim kā sieviete. Es gandrīz nolēmu par abortu. Esmu ļoti priecīga, ka Maigonis man kategoriski aizliedz to darīt, pat neļāva domāt par to.

Tad mēs sagaidījām savu otro mazuli, vēl vienu dēlu. Marks pieņēma mazuli un aprūpēja to, mīlēja, sniedza uzmanību, Bet tikai tad, kad pats bija tuvumā. Manās mājās nebija nevienas lietas, kas piederētu Maigonim, izņemot viņa zobubirsti, tāpēc es turpināju koncentrēties uz bērnu, tas bija veids, kā es cīnījos ar šo situāciju.

Kad pārstāju barot ar krūti, mani atkal sāka mocīt domas par svara zaudēšanu. Es nespēju aizmirst šo atvaļinājumu, es atkal redzēju Maigoņa mirdzošās acis, kas vēro tievās meitenes, un nekas nespēja mainīt mūsu attiecības. Es joprojām svēru 88 kg.

Es joprojām svēru 88 kg. Tad es nolēmu!

Es nolēmu, ka ir pienācis laiks mainīties! Es izmēģināju visu: diētas, iespējams, pat dučiem diētas, dažādas fitnesa programmas, ķermeņa ietīšanas procedūras, īpašas masāžas, u.c, u.c. Visas šīs lietas nepalīdzēja nemaz, vai arī palīdzēja tikai neilgu laiku – tiklīdz svars bija zudis, tas acumirklī atgriezās.

Es satiku meiteni, Skaidrīti, mēs tikāmies konditorejas veikalā, viņa bija viena no meitenēm, kas dzemdēja tajā pašā dzemdību namā, kurā es, kad man piedzima mans otrais bērns. Es knapi viņu atpazinu, viņa kādreiz bija uz pusi resnāka nekā es, bet tagad viņa bija gandrīz trīs reizes tievāka, kā pēc dzemdībām!

“Neticami!”, es izdvesu tā vietā, lai apsveiktu viņu. Es nespēju noticēt savām acīm! Skaidrīt, vai tā tiešām esi tu?!”

“Esmu mazliet tievāka nekā iepriekš, vai ne? “viņa smaidot atbildēja, kamēr pirka dažas kūciņas.

“Un tu ēd arī konditorejas izstrādājumus?! Kā tu nodzen tauciņus? Kā??? Esmu mēģinājusi sportot, ieturēt diētas, iet uz saunu, darīt daudz ko citu, esmu izmēģinājusi visu! Es nespēju nodzīt vairāk par 3 kilogramiem uz vienu vai divām nedēļām un pēc tam man rodas jauni 7 kg!” Es gandrīz sāku raudāt, es ļoti skaidri atceros šo brīdi, jo cilvēki veikalā sāka lūrēt uz mani.

“Linda, kāda diēta, kāda sauna, vai tu esi sajukusi prātā? Man ir ideja. Dosimies pie manis un parunāsim, mans vīrs pašlaik ir darbā, iedzersim tasi tējas un aprunāsimies. Es palutināšu sevi ar šīm kūciņām un tu varēsi iedzert glāzi silta ūdens”, Skaidrīte klāstīja, uzmetot man viltīgu skatienu. “Es tev visu izstāstīšu, es tev visu parādīšu un pat ļaušu tev pamēģināt”.

“Linda, kāda diēta, kāda sauna, vai tu esi sajukusi prātā?”

Es biju ārkārtīgi ieintriģēta un beidzot piekritu. Turklāt Maigonis nākamajā dienā devās biznesa vizītē uz divām nedēļām, tādēļ pēdējās dienas pirms aizbraukšanas viņš nolēma pavadīt ar bērniem un man bija laiks pašai sev.

Skaidrīte zaudēja 33 kg burtiski 3,5 mēnešu laikā uzreiz kā pārtrauca barot ar krūti. Viņa neieturēja diētu, nebadojās un nedevās uz sporta zāli. Viņa vadīja savas ierastās dienas gaitas un nekādi sevi neierobežoja.

Viņas ķermenis kļuva slaids kā tām jaunajām meitenēm. Diezgan dīvaini, ka tik liels svara zudums neatstāja nekādas pēdas uz viņas ādas. Es domāju, ka Maigonis noteikti izbaudītu lūrēšanu uz viņu.

Es sajutu visspēcīgākās emocijas brīdī, kad uzzināju, cik viegli viņa to visu sasniedza, cik viegli un droši ikviena sieviete, kas vēlētos atbrīvoties no liekā svara, arī spētu to izdarīt. Viņas tievēšanas recepte burtiski šokēja mani!

Es ļoti labi atceros elli, kam man nācās iet cauri, mēģinot zaudēt šos ienīstos kilogramus. Tas bija murgs! Es atceros depresiju, ko izjutu, kad ieturēju diētu, mūsu nemitīgos strīdus ar Maigoni, manus nervozitātes izvirdumus un to, kā es sāku rīt visu bez apstājas, kad biju kā nogājusi no sliedēm.

Tas bija ļoti skumdinoši, man bija jāpiedzīvo tik daudz, lai saprastu, ka tam nav nekādas jēgas un to, ka katrs svaru zaudē citādāk. Tas ir apkaunojoši, bet es tiku galā ar šīm sajūtām, jo tieši tagad es pavisam skaidri zinu, kas man ir jādara.

Tagad klausieties uzmanīgi, ko Skaidrīte man teica!

Visefektīvākais produkts svara zaudēšanai ir aktivētā ogle. Līdzko tā nokļūst organismā, tā samazina ķermenī esošo toksisko vielu līmeni, izmantojot divus mehānismus. Pirmkārt, izmantojot uzsūkšanās spēju un poraino struktūru. Otrkārt, izmantojot katalītisko reducēšanos (procesu, kas piespiež negatīvi lādētus piesārņotāju jonus piesaistīt pozitīvi lādētiem un slāpētajiem oglekļa joniem).

Aktivētā ogle saista toksīnus, kas atrodas cilvēka ķermenī, un, saistot to molekulas, ātri izvada tos caur zarnām.

Diezgan interesanti, ka lielākā ogļu noderīgo īpašību daļa tika atklāta sensenos laikos senajā Indijā un Ķīnā, tie bija iedzīvotāji, kuri tīrīja ūdeni dzērieniem un vīnam ar ogļu palīdzību. Pēc tik daudziem gadsimtiem dietologi atzina, ka ogles ir viena no labākajām detoksikācijas metodēm.

Kad mēs ieradāmies, Skaidrīte mani pacienāja ar latte. Tā nebija parastā latte, tā bija melna. No sākuma es biju pārsteigta, bet dzēriena garša izrādījās tāda pati kā parastajai kafijai, kas papildināta ar stingrām piena putām. Tā bija ļoti garšīga.

“Tas ir mana slaidā ķermeņa noslēpums, ogļu latte Black Latte, teica Skaidrīte. Viņa man parādīja iepakojumu ar melnu pūderi, ko viņa izmantoja šī dzēriena pagatavošanai. Jums, lai pagatavotu šo dzērienu, nav nepieciešams speciāls kafijas automāts. Jums tas vienkārši jāieber krūzē ar karstu ūdeni.

“Tas ir mana slaidā ķermeņa noslēpums, ogļu latte Black Latte, teica Skaidrīte. Viņa man parādīja iepakojumu ar melnu pūderi, ko viņa izmantoja šī dzēriena pagatavošanai. Jums, lai pagatavotu šo dzērienu, nav nepieciešams speciāls kafijas automāts. Jums tas vienkārši jāieber krūzē ar karstu ūdeni.

Tev to vajadzētu dzert reizi dienā, ieteicams no rītiem. Tad visas liekās kalorijas ķermenī dienas laikā vairs netiks uzkrātas taukos. Vai tu spēj to iedomāties? Tas ir sapnis!

black latte uzsisakyti

“Tā noteikti nevar būt patiesība! Vai tas tiešām ir tik vienkārši?” Es murmināju.

“Vari tam ticēt, vari tam neticēt, tā ir tava izvēle. Ja tev patīk izaicinājumi, tad dodies uz priekšu un izaicini savu dzīvi. Tu vēlējies zināt, kas ar mani notika un es vēlējos tev visu izstāstīt. Tagad viss atkarīgs no tevis. Es neesmu pārdevēja, mans mērķis nav likt tev to iegādāties. Pamēģini to, ja tev patīk, turpini dzert ūdeni, ja nepatīk, tu vari arī pārtraukt ēšanu, tā ir tava darīšana. Starp citu, vai vēlies kūciņu?” Skaidrīte jautāja, piedāvājot manu mīļāko eklēru.

“Nē, paldies. Man laikam jāiet.”

Tajā brīdī es vēl nesapratu, ka šī 1,5 stunda burtiski apgriezīs manu dzīvi kājām gaisā…

Mēs apmainījāmies ar telefona numuriem un es devos prom. Es pie Skaidrītes pavadīju 1,5 stundu. Tajā brīdī es vēl nesapratu, ka šī 1,5 stunda burtiski apgriezīs manu dzīvi kājām gaisā…

Es atsteidzos mājās pilna apņēmības. Es ieslēdzu datoru un nekavējoties pasūtīju Black Latte tajā vietnē, ko man iedeva Skaidrīte. Pēc trīs dienām es saņēmu kāroto pasūtījumu un uzsāku savu piedzīvojumu!

Es nosvēros. Svari rādīja 88,4 kilogramus. Kopš šīs dienas katrs mans rīts tika sagaidīts ar tasīti Black Latte.

Nākamajā dienā es atkal uzkāpu uz svariem – 88,5 kg. Plus 100 grami! Pateikt, ka biju uztraukusies – nozīmētu nepateikt neko. Es biju panikā.

Es metos zvanīt Skaidrītei.

“Linda, nomierinies. Svars sāks zust 4.-5. dienā. Vienkārši dzer to un aizmirsti par svariem nākamās 5 dienas un tu redzēsi rezultātu, atbildēja Skaidrīte, viņa mani ieintriģēja.

Tāpēc es turpināju to dzert. Es neveicu nekādas īpašas izmaiņas savā ierastajā uzturā, es vienkārši katru rītu izdzēru tasīti Black Latte. Man ļoti interesēja, kas notiks tālāk. Es joprojām neticēju, ka esmu sākusi nomest svaru, nemainot savu uzturu un dzīvesveidu.

  1. dienā es uzkāpu uz svariem, manas kājas trīcēja no ziņkārības, es pat aizvēru acis. Man bija bail paskatīties, bet pēc pāris sekundēm es atvēru acis un aši palūkojos. Svari rādīja 83,3 kg.

Es nometu 5 kilogramus un 100 g jau pirmajās 5 dienās nemainot savu diētu un neveicot nekādus vingrojumus.

Šo pirmo veiksmes skaitli iemācījos no galvas. Tas bija neticami! Mana sirds kāpa pa muti laukā, es knapi spēju paelpot no satraukuma! Es to paveicu!!!

Mana nākamās nedēļas ēdienkarte daudz neatšķīrās no manas ierastās. Izņemot vienu lietu – es katru dienu izdzēru savu iemīļoto Black Latte .

Es aizliedzu sev pārbaudīt savu svaru, bet pat bez svēršanās es jutu, ka zaudēju to. Dažkārt es jutu patīkamu siltumu rokās, vēderā un gurnos. Man bija milzu daudzums enerģijas, sen tā nebija bijis. Izzuda mans nemitīgais sagurums.

Uzkāpjot uz svariem pēc nedēļas, es gandrīz noģību. Svari rādīja 74,4 kilogrami. Tas nozīmēja, ka es atkal zaudēju 9 kilogramus nedēļā.

12 dienās es kļuvu par 13 kilogramiem un 700 gramiem vieglāka!!!

Vienkārši iedomājaties, ka pēkšņi esat kļuvuši par daudziem kilogramiem vieglāki. Iztēlojieties savas sajūtas. Iztēlojieties, cik labi ir tad, ja patīkat sev. Tad jūs sapratīsiet, kā es jutos tajā momentā.

Protams, es pamanīju, ka manas drēbes kļūst vaļīgākas. Bet man nebija ne jausmas, ka patiesībā biju zaudējusi 14 kg mazāk nekā 2 nedēļās, es vienkārši nespēju noticēt savām acīm!

Bija divas dienas pirms Maigoņa pārrašanās. Pētot Maigoņa reakciju uz izmaiņām, man šķita, man pieaug spārni un es spēju lidot kā tauriņš. Arī bērni vēlējās apsveicināties ar tēti un saņemt dāvanas, ko viņš vienmēr pārveda no savām biznesa vizītēm.

Maigoņa atbraukšanas dienā mēs gatavojām svētku pusdienas, sagatavojām īpašas maltītes un pat uzcepām viņa mīļāko Prāgas kūku, to, ko jau gadiem nebiju cepusi. Es vairs nebaidījos ēst saldumus!

Maigonis atbrauca brīdī, kad klājām galdu. Izdzirdot durvju atvēršanos, bērni steidzās uz gaiteni satikt tēti.

Durvis tika strauji atvērtas, Maigonis stāvēja uz lieveņa ar gigantisku ziedu pušķi un kasti ar rotaļlietām bērniem. Bērni steidzās pie tēta, viņš palūkojās pār bērniem uz mani un pavēra muti. Kastes izkrita no viņa rokām. Nokrita arī puķes.

Bērni lēkāja priekā un pētīja dāvanas, kamēr Maigonis, joprojām nespēdams atraut acis no manis, noliecās paņemt puķes.

Pāris sekundes vēlāk mēs vienatnē stāvējām verandā. Maigonis joprojām stāvēja ar puķēm, viņš bija aizgrābts, kā likās. Es uzsprāgu smieklos un paņēmu pušķi no viņa rokām.

“Vai kaut kas nav kārtībā? Nāc iekšā!”

“Tu… Kas ar tevi noticis…Kā???” Maigonis nespēja to aptvert.

“Vai noskūpstīsi mani vai tikai stāvēsi tur?”

Maigonis pēkšņi sagrāba mani, pacēla mani gaisā un sāka mani skūpstīt, kamēr es smējos. Viņš staroja laimē, es jutu, ka viņš dievina manu izskatu .

“Pietiek, noliec mani zemē, nomazgāsim rokas un paēdīsim pusdienas kopā!”

Vakarā Maigonis kļuva kaislīgs, kad noliku bērnus gulēt, viņš metās mani virsū, it kā tā būtu mūsu pirmā reize. Tā bija karsta nakts, kad nemitīgi mīlējāmies, es nespēju atcerēties pēdējo reizi, kad jutos tik iekārojama. Pilnībā noguruši, mēs aizmigām, kad sāka aust saule.

Nākamajā rītā Maigonis ierosināja visai ģimenei doties uz jūrmalu, uz 10 dienām. Iepriekšējā dienā darbā tika noslēgta izdevīga vienošanās un viņam bija piešķirtas vairākas papildus brīvdienas – kā atalgojums.

Es biju neprātīgi laimīga, es nekad dzīvē nebiju jutusies tik priecīga!

Tajā laikā es strādāju par grāmatvedi dažādās firmās, galvenokārt strādājot mājās. Nākamnedēļ nebija steidzamu darbu, es droši varēju atpūsties nedēļu vai divas, bez vilcināšanās. Bērni bija sajūsmā – viņi bija tik aizrauti doties uz jūru!

Šoreiz mēs nolēmām doties uz Tunisiju. Četru zvaigžņu hotelī mums bija divu guļamistabu numuriņš, kas vēlreiz apliecināja mana slepenā noslēpuma izdošanos! Es degu nepacietībā uzzināt, kā Maigonis uzvedīsies, kad tur nokļūsim.

Visa viņa uzmanība bija pievērsta man. Jā, tā bija mana personīgā uzvara!

Nedēļu vēlāk mēs baudījām laiku siltajā Tunisijas pludmalē, tā bija neticami dzidra jūra ar šņācošu viļņu skaņām. Maigonis nespēja atraut acis no manis un nepameta mani ne uz minūti. Visa viņa uzmanība bija pievērsta man. Viņš ne reizi nepaskatījās uz citu sievieti. Jā, tā bija mana personīgā uzvara!

Mēs ēdām bagātīgas maltītes, es nekad neierobežoju sevi. Gaļa, kartupeļi, alus, bekons un olas, bulciņas un kūkas – viss Tunisijas piedāvājums tika izbaudīts pilnībā. Es ēdu mazākas porcijas, es nevēlējos daudz ēst. Protams, es nekad neaizmirsu iedzert tasi Black Latte .

kur pirkti black latte

Vēlu vakarā, kad mūsu bērni pēc jautri pavadītas dienas rotaļājoties un peldot aizmiga, mēs ar Maigoni dzērām vīnu, apskaujoties uz mūsu viesnīcas istabas lodžijas, mēs runājām un skatījāmies uz mēnesi. Tad Maigonis pacēla mani un mēs devāmies uz guļamistabu, kur mīlējāmies ar tādu kaisli, kas mums nebija bijusi kopš tās dienas, kad iepazināmies. Tas notika katru dienu. Es gandrīz nomiru no laimes!

Nākamajā naktī pirms prom došanās, stāvot uz lodžijas, Maigonis teica, lai aizveru acis. Es aizvēru un dzirdēju, ka viņš aiziet uz istabu un atgriežas.

“Atver acis”, Maigonis satraukts teica.

Es atvēru, Maigonis stāvēja uz sava labā ceļgala man priekšā. Rokās viņš turēja zelta gredzenu.

“Vai precēsi mani?”

Uz mirkli man zuda saprāts. Es biju gaidījusi šos vārdus visus šos garos 7 gadus!

Es gaidīju tos katru dienu. Es sapņoju par tiem, es iztēlojos daudz reiz kā viņš tos teiktu. Es jutu, ka manas acis ātri piepildās ar asarām.

“Vai tu to nopietni?” Es nespēju uzdot gudrāku jautājumu.

“Jā, patiesi! Tu esi labākā, skaistākā un es vēlos, lai tu būtu mana sieva. Patiesi! Es vairs nevēlos atgriezties un doties prom. Es vēlos, lai mēr vienmēr dzīvotu kopā!”

Es izplūdu asarās, apķēru viņa kaklu un caur asarām čukstēju: “Jā, es precēšu!”

Tikko kā atgriezāmies mājās, mēs devāmies uz Pilsētas Domi un sarakstījāmies.

Es aizmirstu par savu svara problēmu. Jūrmalā es nometu 7,5 kg desmit dienā, ieskaitot visas apmaksātās maltītes un dzerot Black Latte.

Manā dzīvē notika tik daudz kā, ka es patiesi aizmirsu par savu svara problēmu. Šoreiz es nometu 7,5 kg atvaļinājuma laikā, ēdot visas apmaksātās maltītes un dzerot Black Latte. Tas vairs nebija 1 kg dienā, bet atklāti sakot, es ēdu vairāk nekā ierasts, atrodoties tur.

black latte vartojimas

Pēc tam es pat nemēģināju zaudēt svaru. Es turpināju dzert Black Latte katru otro dienu. Tas mani nepasargāja no vēl vienu 5 kilogramu zaudēšanas līdz kāzām .

Mūsu kāzu ceremonija bija ļoti skaista, Skaidrīte bija mana līgavas māsa, līdz tam laikam bijām tiešām iedraudzējušās. Es viņai biju ārkārtīgi pateicīga par šo neticami vienkāršo svara zaudēšanas recepti .

Vēlāk Maigonis atzina, ka vienmēr bija slepus vēlējies, lai es būtu tieva.

Viņš teica, ka manas pārvērtības padarīja viņu traku. Viņš teica, ka vienmēr slepus vēlējās, lai es būtu slaida, tieši kā tagad. Protams, viņš man nekad to neteica, jo nevēlējās mani apvainot. Mans vīrs ir ļoti delikāts, patiesi!

black latte salutinis poveikis

P.S. Ir pagājuši 3 mēneši, kopš es un Maigonis esam oficiāli precējušies. Mūsu nākamais solis būs pārdot mūsu apartamentus un iegādāties lielu māju, kur abi jutīsimies ērti.

Tagad es sveru 62 kilogramus un 300 gramus un mans svars ir nemainīgs pat tad, kad esmu pārtraukusi dzert Black Latte, nedzeru jau mēnesi. Kopumā esmu zaudējusi 26 kilogramus un 100 gramus un pēc 7 gadiem attiecībās mēs joprojām esam spēcīgi iemīlējušies. Tā ir fantastiska sajūta, es jums saku, un es jūtos, ka esmu to pelnījusi!

black latte kur nusipirkti

Es nometu 26 kilogramus un 100 g. Mans sapnis ir piepildījies!

Mans sapnis ir piepildījies! Mans sapnis ir piepildījies! Pat labāk nekā es sapņoju! Jā, tā bija iespēja, kas man palīdzēja, kad es satiku Skaidrīti. Tā bija tikai iespēja. Un es to izmantoju.

Šādas iespējas parādās ikviena dzīvē, lai gan tas notiek patiesi reti. Daudzi no mums ir pārņemti ar savu dienas rutīnu, tērējot naudu un neuzticoties pasaulei, tādējādi nespējot saskatīt šīs iespējas.

Mans padoms: Mēģiniet savu iespēju vienmēr noķert it visā: visi pasākumi, kas notiek jūsu dzīvē, dažādi cilvēki, ko satiekat – tas viss notiek kāda iemesla dēļ, stāsti, ko lasāt, tiek izlasīti kāda iemesla dēļ, viss notiek tāpēc! Kad jūs sapratīsiet, ka tas viss kaut ko nozīmē – jūs negaidīsiet un izmantosiet savu iespēju! Šis ir noslēpums kā sasniegt dzīves lielāko laimi. Kad būsiet izmantojis iespēju, jūs redzēsiet, ka jūsu dzīve kļūst daudz labāka tādā veidā, kādā pat nespēsiet iztēloties.

Kad biju noklausījusies Skaidrītes stāstu, es arī sākumā nodomāju, ka tie ir meli. Bet es tik un tā izmēģināju viņas recepti, šo Black Latte, jo mēs ne par ko nevaram būt droši, kamēr neesam to izmēģinājuši. Es varēju izlikties par lielu skeptiķi un vienkārši doties prom un mana dzīve būtu haoss. Pats labākais, ka nekas nebūtu mainījies! Turklāt, es nekad nebūtu uzzinājusi, ka esmu palaidusi garām iespēju…

Kur galima isigyti black latte Lietuvoje? Vaistinese? Kiek kainuoja Black Latte – kaina

Tiem, kas patiesi ir nolēmuši kļūt ļoti laimīgi, skaisti, atraktīvi un neprātīgi iekārojami, es parādīšu to pašu, ko Skaidrīte reiz parādīja, kad es satiku viņu. Es jums parādīšu, kur var atrast mājaslapu par Black Latte ražotāju, par ko viņa man stāstīja. Vienkārši uzklikšķiniet uz zaļās podziņas “DOTIES UZ RAŽOTĀJA MĀJASLAPU”, kas atrodas apakšā un tā atvērsies. Pārējais ir jūsu rokās.

kur galima isigyti black latte

Atsiliepimai apie Black Latte lietuviškai, komentarai, forumas

Annika

Būsim godīgi, tev vajadzētu ēst mazāk!

Princese

Tā ir viņas pašas vaina! Par ko viņa domāja, ļaujot sev palaisties līdz 90 kilogramu svaram? Nav nekāds brīnums, ka viņas mīļotais skatījās uz citām sievietēm. Es nekad neesmu svērusi tik daudz, bet savu svaru nometu ar Black Latte palīdzību jau šajā pavasarī. 8 kilogrami pazuda pāris nedēļās, tas bija perfekti. Neviena strija uz ķermeņa! Kāpēc jums būtu jāmokās ar diētām vai jāmoka sevi ar nezināmām ķermeņa ietīšanām???

Anna Bērziņa

Jā, no sākuma tu ēd līdz jau sver tonnu, tad tu esi pārsteigta, ka tavs mīļotais tevi nebildina. Jēziņ, pat nezinu, ko lai saka, nevienam vīrietim nepatīk resnas sievietes!

Laine Liepiņa

Es visu izlasīju un nonācu pie secinājuma, ka cilvēki ir neapķērīgi un neredz acīmredzamo pat tad ja ieskatās spogulī. Līdz ar to arī problēmas. Man arī tā bija, es uzēdu daudz liekā svara, bet tad sāku lietot Black Latte. Rezultāts ir mīnus 19 kilogrami. Patiesībā daudzi sāk sevi nomocīt ar diētu un sportu, tikai tāpēc, ka viņi netic dažādiem ārstniecības līdzekļiem. Bet jūs nekad nezināsiet kā ir, ja paši nepamēģināsiet.

Jūlija

Es gandrīz sāku raudāt, kad izlasīju, kā viņš viņu bildināja, tas ir tik lieliski, ka eksistē patiesa mīlestība un šādi pāri?!

Dina Kalnāre

Tas ir tik superīgi! Es arī tā vēlētos izskatīties pēc otrā bērna piedzemdēšanas! Labs darbiņš!

Jana

Es vēlējos jautāt, vai šis Black Latte ir piemērots ikvienam?! Vienkārši manai mātei ir 56, vai tas viņai var kaitēt?

Zigrīda

Jana, mana māte zaudēja 12 kilogramus 59 gadu vecumā, tagad viņa gandrīz līdzinās man. Tāpēc neuztraucies, tam nav nekādu blakusefektu, 100% dabīgs.

Dainis Malciņš

Es un mana sieva zaudējām svaru ar Black Latte kopā. Viņa to pasūtīja jau tad, kad tas kļuva pieejams mūsu valstī. Rezultātā viņa nometa 13, bet es 18 kg. Tagad viņa izskatās kā modele, nekādas vainas. Savukārt man pazuda alus vēderiņš, pat pietrūkst tā!

Marianna Zīle

Daini, vai atceries, kur tava sieva to pasūtīja? No sākuma viss šķiet labs, bet tad tu uzķeries uz visādiem viltojumiem un krāpniekiem, tādām lietām.

Dainis Malciņš

Viņa to pasūtīja pa tiešo no ražotāja mājaslapas, šajā rakstā norādīta zaļa poga. Šeit ir links: klikšķini šeit un tiksi aizvadīta tieši uz saitu .

Lonija

Tas ir tik brīnišķīgi, tagad varu ēst savu mīļāko desertu un pārstāt uztraukties, ka neielīdīšu savās kleitās un svārkos nedēļas beigās))) Ideāli!

Zinaīda Kursīte

Mēneša laikā zaudēju 12 kilogramus, nākamo divu mēnešu laikā 8, tagad pabeidzu savu otro Black Latte kursu. Es domāju, ka šī kursa beigās kopējais svara zudums būs apmēram 25 kilogrami. Man šķiet, tas ir lielisks rezultāts mazāk nekā trīs mēnešu laikā. Neticiet šim neprātam, ka nevarat zaudēt svaru neieturot diētu.

Kamilla Ziediņa

Zinaīda, vai tu varētu parādīt savas fotogrāfijas, kas uzņemtas pirms un pēc, esmu patiesi ieinteresēta!!!!

Zinaīda Kursīte

Protams, man nav kauns. Lūdzu, te būs, divas fotogrāfijas pirms un pēc

black latte kur pirkti

Kamilla Ziediņa

Oho, paldies tev!!! Starp citu, tu izskatījies labi pat pirms kursa!!!!

Zinaīda Kursīte

Pasaki to manam vīram, kas mani pameta pirms sešiem mēnešiem un atgriezās pirms mēneša! Kad vaicāju viņam, kāpēc viņš mani iegāza, viņš atbildēja, ka viņš nekad pat nebūtu iedomājies mani pamest, ja es izskatītos tik lieliski.

Dace

Mēneša laikā es nometu tikai 9 kilogramus, esmu ļoti bēdīga, jo cerēju uz labākiem rezultātiem. Tātad, 15-20 kg mēnesī ir tikai baumas?

Vika

Man personīgi patīk fakts, ka tievēšanas process ir pakāpenisks un nenodara kaitējumu ķermenim. Mans svars stabili samazinājās par 3-4 kilogramiem nedēļā. Mēneša laikā zuduši 12 kg! Tas nav slikti, nevaru sūdzēties!

Linda Kovaļova

Black Latte saņēmu vakar. Sāku to dzert un sapratu, ka vairs nejūtu izsalkumu!!! Tas perfekti bloķē izsalkuma sajūtu, tagad gaidu rezultātus. Pat 200g dienā man būs teicams starts.

Lilija

Linda, vai tu lūdzu varētu parādīt iepakojumu?

Linda Kovaļova

Protama lieta, lūdzu

black latte komentarai

Gita

Man bija diezgan nepatīkama pieredze ar šo Black Latte. Es pārtraucu lietot un nevienam to neiesaku! Es vēlējos nomest kilogramu vai divus, bet tā vietā nometu 7, man tik daudz nevajadzēja, tas nebija atkarīgs no manis, neko nevarēju darīt, lai to apturētu, es mainīju savu diētu un tik un tā turpināju zaudēt svaru. Tagad mēģinu to atgūt.

Santa

Cilvēki, kāpēc jūs esat tik dusmīgi? Pārtrauciet rīt kā govis, tā ir jūsu pašu vaina, jūs esat milzīgs tauku blāķis, u.c. Kad jūs katru dienu redzat sevi spogulī, jūs nemanāt, kā maināties. Viena persona šeit deva ļoti gudru padomu, jūs, skatoties spogulī, neredzat acīmredzamo. Es piekrītu šai meitenei. Esmu priecīga, ka Linda spēja atrisināt šo problēmu. No sākuma viņa neticēja, bet, tas neizbrīna, eksistē tik daudz tievēšanas līdzekļu, mūsdienās 80-90% no tiem praktiski nedarbojas. Viņa iepriekš nevarēja zināt, ka Black Latte ir tas, kas patiesi strādā. Ne tikai viņa. Daudzi joprojām to nezina.

Sanita

Kurš nezina? Manuprāt, visi tagad zina! Mana kaimiņiene sāka dzert šo latte decembra sākumā. Jauno gadu viņa svinēja kleitā, kurā varēja ietilpt tikai pirms 10 gadiem savā izlaidumā! Viņa notievēja par 12 kg mēnesī, visi mūsu vīri uz viņu blenza, mēs bijām greizsirdīgas.

Paula Dūmiņa

Maigonis ir īsts saldumiņš))) Lindai jau sen vajadzēja notievēt. Protams, ka tā ir viņas vaina, kura gan cita? Viņa bija greizsirdīga un nikna, jā, protams viņa bija! Acīmredzami viņam patīk tievas meitenes, par ko gan viņa domāja? Sanitai ir taisnība, ikviens tagad zina par Black Latte. Nezina varbūt tikai tie, kam nerūp viņu izskats, bet tas tāpēc, ka viņi nemeklē veidus kā izskatīties glītāk. Ikviens, kas ir vēlējies, jau ir nometis svaru ar tā palīdzību. Tas vairs nav jautājums par ticēšanu.