Pateikiame tris priežastis, kodėl svarmenų kilnojimas padeda moterims sulieknėti.

Nuolatinis kalorijų deginimas

Jeigu norite sulieknėti, jums reikia sudeginti daugiau kalorijų negu suvartojate valgydami. Svarmenų kilnojimas yra geriausias būdas tai padaryti, kadangi verčia kūną deginti kalorijas treniruočių metu ir po jų.

Paprasta aštuonių judesių svarmenų kilnojimo programa gali padėti sudeginti daugiau nei 200 kalorijų. Tyrimai rodo, kad geras svarmenų kilnojimo režimas gali pagerinti jūsų medžiagų apykaitą netgi 24 valandas po treniruotės. Taip atsitinka dėl to, kad jūsų raumenims reikia energijos atstatyti skaidulas ir tai padaro degindami kalorijas.

Riebalų sluoksnio mažinimas 7656454444

Širdies ir kraujagyslių pratimai degina kalorijas tik treniruočių metu. Tai reiškia, kad joms pasibaigus riebalai nėra deginami. Tačiau svarmenų kilnojimo treniruočių metu ir joms pasibaigus jūs toliau deginate kalorijas. Tokiu būdu sudeginsite riebalų pereidami nuo vienos treniruotės su svarmenimis prie kitos ir pačios treniruotės metu.

Bet ar netapsiu raumenų kalnu?

Svarmenų kilnojimas padidina raumenų masę, todėl dauguma moterų vengia šio sporto, kad jų figūros netaptų panašios į vyrų. Tačiau vyriška figūra formuojasi kitaip nei moteriška dėl didelio testosterono kiekio vyrų organizmuose. Moterų testosterono kiekis yra daug mažesnis.